Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekładnia kierownicza passat cc

15 Lis 2011 22:35 2814 5
  • Poziom 10  
    Witam Wszystkich.
    Szanowni forumowicze, mam problem z przekładnią kierowniczą w volkswagenie passacie cc 2.o TFSI. Objawem jest słyszalne obcieranie podczas kręcenia kierownicą na postoju (samochód był uderzony w koło). Po rozmowach z niektórymi fachowcami poinformowano mnie, że możliwe jest uszkodzenie łożyska na przekładni, które jest niewymienialne. W związku z tym mam pytanie: czy istnieje zamiennik mojej przekładni o numerze 3C1 423 061 N ???
    Będę wdzięczny za wszelkie informacje!!
  • Poziom 39  
    Nie zamienisz, ale szukałbym problemu gdzie indziej. Łożyska aby siadły musiałby dostać strzała w wspomaganie.
  • Poziom 10  
    Dziękuje bardzo za odpowiedź.
    Po zdemontowaniu przekładni okazało się jednak że posiada ona nr 3c1 423 050K. (ten poprzedni numer 3c1 423 061 N podali mi w serwisie po nr VIN). I czy ten numer się zamienia???
    A co do naprawy tej uszkodzonej to można ją spróbować rozebrać i regenerować???
    Dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam!!
  • Poziom 39  
    Nie jest naprawialna, bynajmniej jak ktoś wcześniej tego nie robił. Szukaj tej po nr jaki masz na uszkodzonej.
  • Poziom 10  
    Dzięki za info.
    Sprawdzałem na allegro i widziałem takie przekładnie tylko zastanawiam się czy te numery się zamieniają np taki link
    http://moto
    Czy oprócz tego głównego numeru 3c1 423 050K, inne numery np. ze pompy są również ważne i mogą prowadzić do niewłaściwej pracy przekładni?
    Pozdrawiam.

Moderowany przez Przemo9826:

Regulamin

3.1.18. (10.11) Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

• Poziom 10  
    Witam ponownie.
    Wymieniłem przekładnie z innym oznaczeniem (końcówka G) i wszystko działa, numer na pompie wspomagania też nie ma znaczenia - działa. Na zestawie wskaźników tylko świeci kontrolka wspomagania. Po wizycie u elektronika błąd został wykasowany.
    Pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!! Do usłyszenia!!!!