Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wm8505, smartbook, 7', czarny ekran i brak bootowania z karty sd

Tvvister68 15 Nov 2011 22:36 1555 0
lampy.pl
 • #1
  Tvvister68
  Level 12  
  Witam.
  Mam problem z uruchomieniem chińskiego smartbooka wm8505 7'. Podczas instalacji androida coś się zawiesiło i po wznowieniu instalki netbook włącza się ale jakby nie bootował z karty sd. Pojawia się tylko czarny ekran i ledwo widoczne pod światło czarne, poziome paski.Kontrolka "power" świeci normalnie.Próbowałem wszystkiego: reset, próba instalacji androida, windows, linux i nic nie pomaga.Wyjmowanie baterii też nic nie dało.Karta sd jest ok.
  Wszystko zaczęło się podczas instalacji androida 1.5.Możliwe, że był wadliwy.Wcześniej zainstalowałem androida 1.6, 2.2, który chodził wyśmienicie.Gry, filmy, muzyka, internet itp.Dział nawet modem 3G.
  Byłem zaskoczony bo na win ce można było jedynie pisać i oglądać zdjęcia.System 2.2 miał jedną wadę.Na ikonie baterii zamiast stanu był znak zapytania i nie było wiadomo kiedy się wyłączy choć bateria trzymała dosyć długo.

  Jeśli ktoś miał podobny problem i udało się to naprawić to proszę o pomoc.
  Testowałem na tym smartbooku różne systemy i jak ktoś miałby jakieś pytania co do instalek i programów do tego urządzenia to chętnie pomogę.
 • lampy.pl