Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak możliwości założenia konta na Dyndns.org za free

16 Lis 2011 10:46 125236 257
  • Poziom 9  
    Witam
    Próbowałem dziś zarejestrować się na dyndns , o ile to mi się udało to nie mogę stworzyć konta za darmo, w koszyku dodaje mi wersje Pro płatną ,gdy ją usunę ginie wszystko i nie mogę dokończyć zakupu za darmo, Próbuję podłączyć rejestrator BCS porzez Neostradę - dla wyjasnienia
  • OptexOptex
  • Poziom 23  
    Nie tylko ty masz problemy ale wielu innych użytkowników. W umowie jest zaznaczone, iż jeden darmowy host jest dla jednego konta przy czym piszę na stronie, iż konto wykorzysało maksymalną ilość darmowych hostów...
  • Poziom 9  
    No własnie pisze że maksymalna liczba kont jest już założona a ja nie założyłem ani jednego... Idzie uruchomić wersje PRO w trybie Trial na 30 dni i pisze tam że w razie rezygnacji po 30 dniach ten jeden adres pozostaje... ale trzeba podać numer karty kredytowej i jaką mamy pewność że niebędą sobie potrącać co miesiąc albo co rok???
  • Poziom 23  
    Musimy uzbroić się w cierpliwość.. Są jeszcze inni usługodawcy.
  • Poziom 9  
    Np.? Może jakieś konkrety?
  • OptexOptex
  • Poziom 9  
    ale np routery z Neti nie mają jak klient już ma router trudno go namawiać na dodatkowe koszty.... zastanawiam się już nad założeniem ddns pro opłaty nie sa za duże a idzie kilka adresów założyć ;)
  • Poziom 23  
    Mam nadzieje, iż producenci szybko dodadzą nowych darmowych usługodawców albo dyndns udostępni chociaż jeden host darmowy.. Bo rzeczywiście jest to duży problem.
  • Poziom 9  
    ja poważnie rozważam założenie konta Pro to jest 20$ na rok na 30 kont .. ja używam dyndns przy monitoringu i 30 klientów byłoby załatwionych więc koszt praktycznie żaden.
  • Poziom 23  
    No w twoim przypadku zakup jest w pełni uzasadniony :)
  • Poziom 14  
    Czyli w końcu stało się, dyndns nie jest już FREE... :( też zastanawiam się nad wykupem, praktycznie każde urządzenie obsługuje dyndns, ale z drugiej strony, pewnie nie długo pojawi się jakaś alternatywa ...
  • Poziom 11  
    czy ktoś już wie coś na temat czy można już zakładać darmowe konto na dyndns ?tak jak wcześniej?
  • Poziom 10  
    Chyba rzeczywiście koniec kont za free.
    Próbowałem dzisiaj i nadal nic.
  • Poziom 20  
    A jak założyć teraz konto nawet płatne?
    Próbowałem wczoraj "create account" przyjął wszystkie dane, napisał że wyśle link aktywacyjny i....... nic, żadnej odpowiedzi na podany mail.
    Przy ponownej próbie rejestracji pisze że konto już zostało założone, a zalogować się do niego nie sposób.
    Czy ktoś ćwiczył to ostatnio?
  • Poziom 9  
    Mam ten sam problem z routerem linksys wag200g.. mormalnie porazka.. a nie wie ktoś czy można zainstalować jakiś firmware który by pozwolil na korzystanie z innych serwerów
  • Poziom 15  
    mam ten sam router. są dwie alternatywne strony po chińsku . Przyłączam się do tematu. Jak to obejść nie inwestując w nowy router. Przyznam że 30 dolarów nie robi na mnie wrażenia ale podawanie nr karty wid itp na jakiś stronach internetowych trochę tak:)
  • Poziom 15  
    w sieci brak komputeró na których mógłbym to zrobić
  • Poziom 15  
    założyłem konto za 20 dolców nie mam czasu na bieganie i bawienie sie z wszystkimi routerami :/ a te 20 dolarów jakoś sobie odbije :p
  • Poziom 15  
    no tak tylko z regóły klienci chcą pokorzystać jeszcze z internetu więc to że sam BCS to ma wcale mnie nie urządza.
  • Poziom 11  
    no tak panowie ale co wyklucza jedno z drugim?? jak załozymy no-ip na bcs'ie i zrobimy DMZ na routerze to teoretycznie powinno chodzic bo rejestrator bedzie sobie odnawial adres a net bedzie chodził normalnie. Tylko pytanie czy to tylko teoria czy juz tez praktyka. Kolejne pytanie zwiazane jest z NO-IP bo z tego co widze to trzeba odnawiac (aktualizowac) co 60dni te domeny..... hmmm kto ma czas klientowi to robic?? a jak to jest z dyndns?? 2 dolce kosztuje za domene czy za konto?? chyba za konto i wtedy mozna sobie iles domen robic tak??
  • Poziom 15  
    15 domen za 20 dolarów za rok
  • Poziom 10  
    w mordę co za chamstwo , ale to wina producentów sprzętu którzy na siłę ładowali dyndns do ustawień routerów i rejestratorów bez żadnej alternatywy ...
    mam nadzieję że szybko się ockną i pojawią się aktualizacje biosów a nowy sprzęt nie bedzie miał zaszytego tego zonka
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dodano po 1 [minuty]:
    mpeterko napisał:
    zastanawiam się już nad założeniem ddns pro opłaty nie sa za duże )

na to właśnie liczą , 1000 ludzi się wścieknie i oleje ich a jedna kupi ...
    Jak się rozdaje narkotyki za darmo to wiadomo że po uzależnieniu niejeden za nie potem zapłaci byle były
  • Poziom 15  
    większość raczej nie ma wyjścia. Firmy takie jak D link, Cisco stworzyły swoje serwisy Dyndns i problemu niema . Ale trafiły się też ananaski takie jak T plink i edimax że strach . W tym ostatnim podali dyndns.org i dwie chińskie strony.
  • Poziom 10  
    siłą rzeczy rynek musi i to szybko wymusić zmiany ...
    ja za nic nie kupię już takiego sprzętu bo teraz jest bezużyteczny
  • Poziom 8  
    tak w ogóle to nawet nie da rady triala 30 dni uruchomić !
    dochodzę do momentu po wybraniu hosta i trzeba kliknąć Checkout to Activate
    żeby uaktywnić i przekierowuje na płatność a tam trzeba podać dane karty płatniczej !! normalnie porąbało tych debili !! napisane jest że automatycznie po 30 dniach próby ściągają płatność za cały rok i będziesz zadowolony jak się masz !
    już widzę jak cała polska leci z kartami kredytowymi do komputera wam płacić pajace z dyndns !!
  • Poziom 15  
    Ja wyjścia nie miałem. Mam ponad 20 klientów na dyndsie i musiałem to jakoś szybko załatwić. Podałem nr karty po 30 dniach zapytali w mailu czy zostawiam jedno konto za darmo czy chce za 20 dolców 15 kont. Zatwierdziłem i pobrało 20 dolców.
  • Poziom 2  
    Jeśli kotś chce sobie założyć jedno konto a nie ma karty kredytowej to podaje numer karty którą dali mi na koncercie Heinekena
    5335359799743427
    06/2012
    717
    Alter Kart
    PS
    Chyba nie spodziewacie się, że jest coś na karcie.