Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy można odebrać Cyfrowy Polsat z Astry?

artmangon 16 Lis 2011 15:30 12458 5
  • #1 16 Lis 2011 15:30
    artmangon
    Poziom 9  

Witam
    Na poczatku zaznacze ze w temacie jestem kompletnie zielony ale mam pewien problem.
    Mieszkam w niemczech i do dzisiaj korzystalem z Polsatu cyfrowego ze swojej anteny. Niestety podczas ocieplania bloku wlasciciel kazal usunac wszystkie prywatne anteny i postawil jedna zbiorcza dla wszystkich, ustawiona jak sie dowiedzialem na Astre. Moje pytanie brzmi czy jest mozliwosc odbierania normalnie tv z polskimi kanalami przez astre, poniewaz w tej chwili w ustawieniach dekodera mam wybrana satelite hotbird i pierwszy sygnal ma 80% a drugi 0% i nie odbieram zadnego polskiego kanalu z pakietu polsatu cyfrowego. Z gory dziekuej za odpowiedz

• #2 16 Lis 2011 15:48
    matzg
    Poziom 35  

artmangon napisał:
    Moje pytanie brzmi czy jest mozliwosc odbierania normalnie tv z polskimi kanalami przez astre

Nie, CP nadaje z HB

• #3 16 Lis 2011 16:01
    artmangon
    Poziom 9  

czyli nic nie zrobie z tym? jedyne co to podlaczenie swojej anteny? a Cyfra lub N ma taka mozliwosc?

• #4 16 Lis 2011 17:02
    AxelNext
    Poziom 38  

artmangon napisał:
    czyli nic nie zrobie z tym? jedyne co to podlaczenie swojej anteny?
    Wszystkie polskie platformy cyfrowe nadają z HotBirda także musisz mieć swoją antenę.
    Albo dogadaj się z administratorem i domontuj swój konwerter na HotBirda. Pociągniesz kabel do tunera CP i FINITO :)

• #6 16 Lis 2011 22:00
    telesat1
    Moderator na urlopie...

Odpowiedzi udzielono, zamykam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME