Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prosze o pomoc !(!!!) SAMSUNG CW29M166V 100 hz PILNE !(!!!)

08 Gru 2004 19:32 2962 6
 • Poziom 1  
  Witam !!! Bardzo bym prosił o pomoc wszystkich biegłych w temacie...Chodzi mi o tv SAMSUNG mianowicie o kod wejscia w tryb serwisowy ekranowy kombinacja klawiszy ,chodzi o geometrie obrazu chce tylko musze rozciagnac go .bo jest drastycznie zwezony i wyglada to strasznie !!!! pionowe zakonczenie obrazu nie chowa sie w kineskop...BARDZO PROSZE O POMOC TO DLA MNIE BARDZO WAZNE!!! A ZADEN SERWIS NIE CHCE MI POMÓC I ZDRADZIC TEGO WIADOMO KASA JA NIE MAM PIENIDZY ZEBY PŁACIC ZA 2 MINUTY PRACY KILKADZIESIAT ZŁOTYCH...BARDZO PROSZE O POMOC WSZYSTKICH POZDRAWIAM !!! I DZIEKUJE !!!
  (!!!) - ozdobniki ? [h]
 • Poziom 20  
  mam ten sam problem w tym telewizorku , oczywiście z geometrią - przyłączam się do prośby o tryb servisowy do tego samsunga.
 • Poziom 22  
  Nie zapędzaj się w tryb serwisowy, z tego co napisałeś o objawach to masz zawyżone napięcie główne zasilacza a przez to i wysokie napięcie a z tego powodu pion mniejszy. Ty sprawdź napięcie i naprawiaj zasilacz, w Samsungach rezystory lubią zwiększyć swoją oporność.
 • Poziom 20  
  Ja jednak proszę o radę w sprawie wejścia w ten tryb servisowy bo u mnie jest geometria do poprawki i pion odrobinę rozciągnąć. Pozdrawiam.

  Widzę ,że chyba nikt nie posiada wiadomości na temat tego modelu samsunga, więc może można gdzieś kupiś schemat z instrukcją trybu serwisowego ?Liczę na jakieś wskazówki .
  Scalono dwa posty.[h]
 • Poziom 23  
  na oryginalnym pilocie naciśnijkolejno:
  power,display,menu,mute,power
 • Poziom 20  
  Dzięki, dziś sprawdzę. A masz może opis jak sie poruszać po trybie servisowym ?
 • Poziom 20  
  Tryb uruchamia się poruszanie i zapisywanie zmian bez większych problemów więc dzięki serdeczne.