Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung ue46c7000 nietypowe gniazdo antenowe

17 Lis 2011 21:25 2971 5
  • Poziom 8  
    Witam, w miejscu gdzie jest napis ant in mam nietypowe gniazdo antenowe tak jakby zminimalizowane nie wiem co robić czy są jakieś przejściówki do których można podłączyć zwyczajny kabel antenowy z telewizją kablową? do tego gniazda jest to niemożliwe, nie widzę żadnych uszkodzeń więc chyba nic tam się nie odłamało tylko po prostu jakby się zminimalizowało :) co mam z tym robić proszę o pomoc
  • Poziom 20  
    Cytat:
    więc chyba nic tam się nie odłamało tylko po prostu jakby się zminimalizowało

Pamiętasz kiedy to się stało?
  • Poziom 8  
    kukeka napisał:
    Cytat:
    więc chyba nic tam się nie odłamało tylko po prostu jakby się zminimalizowało

Pamiętasz kiedy to się stało?

tak to wygląda po prostu dostałem taki telewizor, brak śladów w tym gnieździe żeby coś się stało, brak ingerencji
  • Poziom 40  
    Pewnie tv przywieziony z USA a tam gniazdo antenowe jest F-con. Typ tv po UE46C7000 powinny być jeszcze jakieś litery np. N lub E oraz gdzie montowany np. Meksyk. Na rynek USA tv są wykonane przeważnie jako jedno systemowe tylko NTSC. Przerabianie na Europę tylko możliwe przez wymianę MB.
  • Poziom 30  
    Ze względu na grubość tunera, potrzebne jest zastosowanie przejściówki. Zakupisz w każdym serwisie Samsunga za nie duze pieniądze. Przejściówka powinna być na wyposażeniu odbiornika.Link
  • Poziom 8  
    ok. kupiłem przejściówkę i wszystko gra