Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie na stole licznika bmw e39

18 Lis 2011 08:43 7676 9
  • Poziom 2  
    WITAM SERDECZNIE POTRZEBUJE POMOCY CZY KTOŚ WIE JAK PODŁĄCZYĆ LICZNIK OD E39 NA STOLE. POTRZEBUJE SPRAWDZAĆ WYŚWIETLACZ PO NAPRAWIE PIKSELI, CZY JEST TO MOŻLIWE.
  • Poziom 18  
    Tutaj masz schematy:http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/us/
    Jak podłączysz zasilania to normalnie powinien się włączyć.
  • Poziom 10  
    gdzie na tym schemacie znaleźć podłączenie licznika? Pod jakie piny w 3 kostkach podać zasilanie a gdzie masy (mogą być kolory kabli)
  • Poziom 18  
    Popatrzyłem Ci na te schematy , patrzyłem na e39 po 09/98 i wg schematów jest tak:

We wszystkich wtyczkach:

- kolor brązowo-czarny to masa,
    - kolor czerwono-żółty to plus "stały",
    - kolor zielono-niebieski to plus "po zapłonie",
    - kolor zielono-fioletowy to plus, który się pojawia po przekręceniu kluczyka na pierwszą pozycję (wtedy gdy tylko poduszka świeci)
  • Poziom 10  
    czy możesz jeszcze opisać w co po kolei wchodziłeś w tym WDS aby dotrzeć do schematu podłączenia licznika. Mam chyba inne wtyczki bo tych kolorów nie mam. Są gniazda S2 (18pin) czarne, S3 (18pin) biała, S4 (26pin) niebieska. Napisz może jeszcze numery pinów na tych gniazdach.

• Poziom 34  
    jaki masz licznik? IKE czy KOM?
  • Poziom 10  
    Pomoże ktoś z tym WDS-em? Jak znaleźć tam schemat podłączenia licznika?
  • Poziom 9  
    Podepnę się pod temat. Ktoś wie czy do licznika dochodzą wyizolowane (który pin) sygnały prędkości i aktualnego spalania ?
  • Poziom 10  
    Witam.
    Może ktoś ma dostęp do schematów BMW. Potrzebuję się pobawić z licznikiem, a konkretnie z wyświetlaczem i nie mogę podłączyć go aby odpalił mi się na stole. Jest to BMW X5 z 2003r. numer BMW 62. 11-6 914 879. Bardzo proszę o pomoc.