Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Części do piecyków gazowych katalitycznych Ognik

19 Nov 2011 23:43 5493 3
 • Level 9  
  Witam. Czy ktoś wie gdzie mogę dostać części da piecyków gazowych katalitycznych Ognik? Mianowicie chodzi mi o dyszę która przykręcana jest do pilota.
  Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
 • Level 10  
  Witam , żeby nie zaśmiecać forum takimi samymi tematami spytam tutaj , czy może ktoś wie gdzie jeszcze można dostać części i czy są jeszcze dostępne do piecyka gazowego ognik 7000 ?? Chodzi głównie o czujnik temperatury. Problem polega na tym że po puszczeniu pokrętła gaśnie płomyk dyszy i odcina gaz .
 • Level 10  
  Części do piecyków gazowych katalitycznych OgnikWitam ponownie , chodziło mi o termoparę ( tak to fachowo się nazywa ) przeszukałem internet i nic typowego nie znalazłem , ale są do junkersów lub kuchenek gazowych albo do promienników , więc mam pytanie czy ktoś próbował założyć taki zamiennik ?? Na chwilę obecną wyjąłem sprężynkę z cewki, elektrozaworu i już nie odcina gazu po puszczeniu pokrętła. Wiem że to niebezpieczne bo elektrozawór po to jest żeby zrobił odcięcie gazu w razie ,,W'' ale używam piecyka tylko gdy jestem w warsztacie a po wyjściu i tak zakręcam butlę. Po prostu trzeba pilnować a wolałbym żeby to naprawić bo bezpieczeństwo to podstawa i nie proponuję nikomu takich zabiegów. Jeśli jest ktoś kto się tym zajmuje to proszę o poradę czy znajdzie się zamiennik tej termopary.Części do piecyków gazowych katalitycznych Ognik
 • Level 9  
  Witam! U mnie termopara sie odlutowala poprostu i piecyk nie pracuje automatycznie tylko z wciśniętym pokrętłem w pozycji rozpalania. W temacie jestem zielony i proszę o informacje czy wystarczy dokupić termopare taką jak na zdjęciu powyżej i to wszystko? Są jakieś niuanse montażu lub też poprostu jakieś rzeczy na które należy zwracać uwagę ?