Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC wieża SP-UXP7 nie działa poprawnie

20 Lis 2011 11:39 1509 2
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam problem z moją wieżą.
    Mianowicie: gdy podłączyłem wieżę za pierwszym razem wszystko było w porządku (nawet po pierwszym uruchomieniu), ale zorientowałem się, że podpiąłem głośniki na odwrót dlatego też zamieniłem przewody z głośnika lewego na prawy i wtedy zaczął się mój problem.
    Głośniki nie działają jak powinny to znaczy: po włączeniu dźwięk jest strasznie cichy, niewyraźny. Zauważyłem też, że słychać taki delikatny szelest (zakłócenia), lecz gdy podłączę słuchawki (do wejścia na przodzie wieży) działają. Bas działa jak dawniej.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Przewody są na pewno dobrze podłączone.Testowałem jeszcze dziś te kolumny to bas też szwankuje,zachowuje się tak że mi cały pokój "chodzi", okropnie dudni jeszcze jak podgłoszę to nie da się wytrzymać.Może nagram filmik to lepiej będzie wam zdiagnozować.

Proszę niezwłocznie poprawić treść postu. Proszę użyć zdań w swojej wypowiedzi.
    GM

poprawiłem wypowiedź myślę że już jest prawidłowo

(nie wiem dlaczego filmik leci tak szybko.Również nie wiem dlaczego słychać tylko szelest może właśnie kolumny zmieniają fale dźwiękowe, mogę tylko dodać że przy około 20 poziomu głośności dźwięk jest nie wyraźny a bas widać na filmie że jest strasznie wysoki(nigdy tak nie było),a gdy dam na 40 poziom głośności to jest tragicznie)