Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips Car 400. Czy dysponuje ktoś schematem?

kodar 09 Dec 2004 16:59 4707 8
IGE-XAO
    kodar
    Level 16  
    wiem ze naruszam regulamin ale mam problem z tym radyjkiem tego typu bylo u "fachowca" od "code radio" i brakuje 3 elementow smd :)
    prosba jak ktos dysponuje schematem i moze sie podzielic w zamian mam do sony , panasonic itd. wentualnie moge podeslac foto plytki z brakujacymi elementami :)
    poz kodar
  • IGE-XAO
    SlaweK
    Level 43  
    Podeślij fotki i zaznacz brakujące elementy. CAR400 był w kilku wersjach więc opisz dokładnie model radia, program z procesora bo może się okazać że w tej wersji ma ich nie być. Może akurat ktoś będzie miał na stole takie radio i powie Ci jakie to elementy.
    A co do "fachowców" o i tutaj mamy takich wielu...

SławeK
  • IGE-XAO
    kodar
    Level 16  
    a wiec tak radio philips car 400 eprom 24c16 i wlasnie te elementy znajduja sie centralnie nad eepromem ( eeprom wylutowalem) procesor
    P83CE560EFB043
    K9L7509
    HSm9933V0
    DC399 FAM 46 :)
    MOGE PODAC NR SERYJNY
    GMO400Xxxxxxxxx
    z tego co widze to ktos opalarka probowal podgrzewac( temperaTUR;) ) bo troche plytka podniesiona w tym miejscu i trzeba latac druk dwustronny bo brak kontaktu ;( przypominam ze brakuje 3 elementow :)
    poz kodar

Numerów podawać nie wolno <SławeK>
    Attachments:
    kodar
    Level 16  
    Panowie jesli sie ktos nie zna na elementach smd to niech mi poda na chlopski rozum jaki element jest w danym miejscu , dostalem pogladowe car 400 ale niestety pamiec z 2 strony inne rozmieszczenie elementow :(
    jak ktos ma dostep do tego radia bardzo prosze o pomoc zalezy mi na tym bo to "dlug wdziecznosci" do splacenia w naprawie tego radia
    poz kodar
    ps. jesli trzeba czyms sluze pomoc mam dostep do .... schematow
    McKwacz
    Level 16  
    Witam mogę pomóc ale dopiero na jutro będę cos wiedział
    McKwacz
    Level 16  
    Witam mam inne radio tzn pamięć jest przewlekana a u Ciebie jest montaż powierzchniowy ale fragment jest bardzo podobny i myślę że możesz śmiało zakładać podane przezemnie elementy i tak
    -element nr 1 to kondensator jaka wartosc to nie wiem bo nie ma żadnych napisów ale możesz próbować założyc coś w nF
    -element nr 2 to rezystor 100 kom
    -element nr 3 to rezystor 330 kom
    mam nadzieję że pomoże ,pozdrawiam mckwacz