Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

EMTEC Movie Cube q500, q800 jako rejestrator do kamery

kkkamil 20 Nov 2011 13:14 1721 2
    kkkamil
    Level 13  
    witam.

potrzebuję dobrego i niedrogiego rejestratora do kamery przemysłowej, a że w cenie chińskiej lipy mogę mieć równie chińskiego ale za to firmowego movie cube-a zastanawiam się czy nadałby się on jako rejestrator. oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że na prawdziwym rejestratorze nagram więcej materiału z tego względu, że mogę sobie ustawić mniejszą ilość klatek/s albo włączyć detekcję ruchu, ale godząc się na te ograniczenia mam parę pytań do użytkowników:

- czy nagrywany materiał można automatycznie dzielić na fragmenty? - widziałem opis rejestratora manty gdzie można było ustawić automatyczny podział rejestrowanego nagrania na fragmenty o określonym czasie trwania (np. 30min)
    - czy można ustawić tak aby po zapełnieniu dysku kasowane były najstarsze nagrania?
    - czy przeglądanie zarejestrowanego materiału jest wygodne? przyspieszanie kilkustopniowe (np. x2, x4, x8 itd)
    - ile orientacyjnie zajmuje materiał zapisany w rozdzielczości SD? tzn na ile wystarczy dysk powiedzmy 500 czy 1000GB
    - czy jest to sprzęt któremu można zaufać? tzn czy się np. nie zawiesza w trakcie pracy?
    - jaka jest głośność pracy? tzn prócz dysku jakieś denerwujące wentylatory na przykład?
    - czy wybrane fragmenty nagrania można w jakiś sposób zgrać? na pendrive czy dysk przenośny?
    - w jakim formacie materiał jest nagrywany na dysku? są to pliki avi które można sobie po wyjęciu dysku zgrać na kompa, czy też może nagrywarka ma jakiś swój system plików?

pozdrawiam. Kamil
    User removed account
    User removed account  
    kkkamil
    Level 13  
    czytałem to... jednak tam nie ma odpowiedzi na żadne moje pytanie. masz jeszcze jakieś pomysły? oczywiście możesz mi znów dogryźć ale następnym razem daj jakiś przydatny link :P

pozdrawiam. Kamil