Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

C6-00 nie działa dotyk i telefon zawiesza się!

20 Lis 2011 22:30 1993 1
  • Poziom 12  
    Witam, mam swoją c6-00 od ponad roku, ma okolo 13 miesięcy, dwa tygodnie temu po raz pierwszy zrobiłem upgrade z wersji softu 10.xxx na 40.0.021, we wcześniejszej wersji były problemy z tym, że przeglądarka nagle się wyłączała, ale po aktualizacji telefon zaczął śmigać. Ale w piątek zaczął się zawieszać najpierw przy odtwarzaniu mp3, zacinały się, później włączyła się wibracja i trza było wyciągnąć baterię, ale dziś... dzisiaj zaczął bardzo się ciąć i w ogóle nie reaguje dotyk. Czerwona/zielona słuchawka działają czasami, a telefonem generalnie trzeba manewrować przy użyciu klawiatury, ale niestety nie wszystko przy jej pomocy da się zrobić, po za tym, w menu czasami ikonka nie przeskakuje, a ma momenty że zaczyna wariować, tak jakby się nagle odwiesiło i próbowało "odrobić"... Czytałem że ten brandowany system ma bugi, przez co zainstalowałem system czysty, ale niestety, nadal nie działa. Gdzie może tkwić problem ? Pozdrawiam Wink
  • Poziom 23  
    Wygląda na to, że padł digitizer. Jak masz gwarancję to zanieś do Nokia Care.