Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ogrzewanie Podłogowe Słabo Grzeje

21 Lis 2011 13:04 4562 3
  • Poziom 9  
    Witam
    nie dawno zrobiłem nową instalacę c.o na pietrze na dole jest stare na starych grzejnikach
    u siebie na piętrze zrobiłem ogrzewanie: grzejniki aluminiowe w dwóch pokojach, kuchni i przedpokoju w łazience drabinka i podłogowe. Problem mam tai ze podłogówka w łazience słabo grzeje zasilanie jest ciepłe a powrót zimny. zrobione jest to na jednym rozdzielaczu i pompa na zasilaniu na powrocie podłogówki jest głowica ustawiona na 5 nie ma pampy do podłogówki. co zrobić żeby podłogówka grzała tak jak powinna... gdy na powrocie podłogówki jest również zawór którym mogę spuścić wodę jeżeli go odkręcę poleci za chwile trochę ciepłej wody ale za chwile po zakręceniu znów powrót robi się zimny... proszę o pomoc jak to mogę rozwiązać
  • Poziom 9  
    podłogówka powinna być na innym rozdzielaczu, ewentualnie spróbuj podkręcić pompę obiegową żeby zwiększyć przepływ wody a grzejniki przykręć na termostacie i zobaczysz czy się zwiększy przepływ wody przez podłogówkę.
  • Poziom 30  
    Dla mnie to brak pompy w obiegu podłogówki
  • Poziom 9  
    pompa jest na całą instalacje nie ma osobnej na podłogówkę.... na grzejnikach nie ma głowic z termostatami tylko takie zwykłe... jak ewentualnie przykręcić na grzejnikach na najbliższym więcej a na najdalej oddalonym mniej ? czy ewentualnie kryzowanie grzejników by coś dało i jak to zrobić ?