Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Servizza
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana nagłówka Joomla bez dojscia do serwera FTP

Tremolo 21 Lis 2011 15:23 1887 5
  • #1 21 Lis 2011 15:23
    Tremolo
    Poziom 43  

Niby proste, jednak nie mam możliwości edycji index.php na stronie internetowej co robić? Potrzebuje na standardowej stronce do szablonu Ja_purity wrzucić Banner na cała długość stronki 1280px w pozycji CENTER... Mając dostęp nie ma sprawy... Czy jest jakis edytor kodu online pod Joomle? Próbowałem wrzucać jako kod html w pozycji TOP - ale nic nie działa.

0 5
  • Servizza
  • #2 22 Lis 2011 14:09
    blue_17
    Poziom 32  

Zależy jaka joomal 1.5 czy 1.6 :?:

Ale w obu przypadkach (nie wiem jaki możesz rozkładać moduły) wystarczy wstawić gotowy moduł w nagłówek ustalając pozycję, w jommli 1.5 szablon można edytować "tekstowo" kiedy przejdzie się do szablonów wybierze szablon i tam są przyciski do edycji w wersji 1.5 na pewno w wyższych musiałbym zobaczyć :)

Pozdrawiam

0
  • Servizza
  • #3 22 Lis 2011 15:24
    Tremolo
    Poziom 43  

No własnie zainstalowałem na swoim serwerze Joomle i się okazało, ze można z poziomu Administracji bawić się Templatkami. Niestety - mam konto mniejszego Administratora, który nie ma takiej opcji - to tylko administrator treści.

0
  • #4 22 Lis 2011 15:36
    blue_17
    Poziom 32  

Ale w joomli maż konto o najwyższym priorytecie :?:

supreadmin :?:

Jaka wersja joomli :?:

0
  • #5 29 Lis 2011 20:06
    Tremolo
    Poziom 43  

No i tu jest "posprzątane" - mam konto: zwykły admin od treści. Co do wersji:

<meta name="generator" content="Joomla! 1.5 - Open Source Content Management" />

0
  • #6 06 Gru 2011 14:23
    Kempas
    Poziom 16  

nie jestem pewien ale chyba a opcji admina nie można instalować modułów ? jeżeli można to zainstaluje jakiś ftp dla joomla. Lub jak kolega wyżej spróbuj zrobić to jako moduł (nowy) i popróbować go ustawić (nie wiem jako top, banner, user1...).

0