Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon E71 chiński - czy warto?

SiejeFerment 21 Lis 2011 16:59 2425 5
  • #1 21 Lis 2011 16:59
    SiejeFerment
    Poziom 1  

Mam zamiar zakupić sobie ten telefon i chciałbym poznać trochę opinii na temat tego telefonu, bo nie wiem czy warto zainwestować.
    Z góry mówię, że nie mam aż tyle do zainwestowania żeby kupić oryginał.
    Dziękuję za uwagę ;]

0 5
  • #2 26 Lis 2011 10:23
    KRY5PIN
    Poziom 33  

Nie poleciłbym Tobie kupować tego telefonu. Za te pieniądze co masz wydać na chińczyka możesz kupić jakąś używaną, sprawdzoną nokię o lepszych parametrach.

0
  • #3 27 Lis 2011 15:08
    skaktus
    Poziom 37  

Zależy do czego potrzebujesz. Jak nie masz jakiś super wymagań a telefon dostaniesz za "parę zł" to możesz kupować. W tych telefonach drażni brak T9, niedoróbki oprogramowania itp.

0
  • #5 28 Lis 2011 13:11
    Pocieszny
    Poziom 38  

Ten telefon jedynie będzie wyglądał podobnie do Nokii. I na tym się kończy. W pozostałych kwestiach będzie technologicznie z 10 lat do tyłu. Zapomnij o instalowaniu aplikacji innych niż java, wifi, nawigacji itp. No i w przypadku jakiejś usterki przeważnie telefon nadaje się do wyrzucenia. Niestety z jakiegoś powodu te telefony są tańsze :)

0
  • #6 28 Lis 2011 18:24
    skaktus
    Poziom 37  

zenobeusz napisał:
    Ten telefon jedynie będzie wyglądał podobnie do Nokii. I na tym się kończy. W pozostałych kwestiach będzie technologicznie z 10 lat do tyłu. Zapomnij o instalowaniu aplikacji innych niż java, wifi, nawigacji itp. No i w przypadku jakiejś usterki przeważnie telefon nadaje się do wyrzucenia. Niestety z jakiegoś powodu te telefony są tańsze :)

Głównie są tańsze z tego powodu że nie mają marki. WiFi w telefonach tego tupu działa, i o dziwo dobrze. Osobiście posiadałem kilka takich telefonów i prócz rażących niedoróbek językowych, były to telefony które nie odbiegały od obecnych prostych modeli znanych producentów. Oczywiście zdarzają się okropne tandety, ale przy takich to nawet nie trzeba sprawdzać że to tandeta, bo w ręce widać i czuć wszystko.

0