Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dyskucja na temat operatorów udostępniających internet

21 Lis 2011 17:38 861 4
  • Poziom 10  
    Witam. Ostatnio zaczął mnie denerwować mój wolny internet osiedlowy i postanowiłem to zmienić. Chodzi mi o to aby forumowicze pomogli mi w dobraniu internetu. Internetu używam dość często, często ściągam różne pliki i często oglądam filmy przez internet. Proszę o propozycje prędkości odpowiedniej dla mnie bo naprawdę nie wiem jaką prędkość wziąć aby nie przesadzić z ceną. Proszę też o opinie na temat operatorów. Chodzi o to abyście opisali swoje przygody z danym operatorem, niekoniecznie te dobre. I jeszcze się tak zapytam czy opłaca się brać ruter wi fi
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    No to tak: posiadam telefon stacjonarny ale nie mam ochoty korzystać z pakietów typu telewizja internet telefon, chodzi mi o sam internet. Obecnie posiadam internet radiówkę. Jestem zielony w tych sprawach ale chodzi o to że ten internet to coś na zasadzie wi fi. Prędkość wynosi 11Mb/s ale prędkość zależy od obciążenia serwera. Jeśli chodzi o operatorów to czekam na wasze propozycje sam nie mam jakiś faworytów. A co myślicie o internecie radiowym rozprzestrzenianym na węższą skalę np na jedno miasto takie jak Lubartów.?
  • Poziom 17  
    To chyba Ty wiesz jakich dostawców masz u siebie dostępnych. Jak Ci opisze mojego operatora z Gliwic to Ci nic nie da bo i tak nie może być Twoim ISP.
  • Poziom 10  
    No tak dlatego pytam o ogólnopolskich operatorów:)