Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kamera Creative Labs VF0270 poszukuję sterowniki

21 Nov 2011 20:50 4010 5
  • Level 13  
    Witam jak w temacie. Przeglądałem chyba wszystko co mogłem w internecie. Nigdzie nie natrafiłem na sterownik do tej kamery. Wiem że całość była w pudełku (urządzenie i CD). Dostałem golusieńką kamerę i miałem zamontować dziecku do komputera. System windows 2003 server w menadżerze urządzeń rozpoznaje ją tylko jako: urządzenie do obrazowania ; urządzenie wideo USB. Sterowniki oczywiście microsoftu. Na stronie producenta nic nie ma, jest za to podobna o wyższym numerze ale owe oprogramowanie nie rozpoznaje mojego modelu. Proszę o pomoc.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 13  
    tag z owej strony:
    Dziękujemy za zainteresowanie.
    Informacje o tym produkcie są aktualnie niedostępne. Proszę zajrzeć ponownie za jakiś czas.
    To chyba jakieś stare cholerstwo ...... buuuuu tam jest za to driver do modelu VF0380. Pod koniec instalacji kreator prosi o podłączenie urządzenia i mojego nie rozpoznaje.
    A to są szczegółowe dane jakie posiadam na temat mojego urządzenia:
    creative labs, inc
    model no.: VF0270
    S/N CDVF0270815R01717G
    made in china
    fabrique en chine
    tested to comply with fcc standards for home or office use
    N10225
  • Level 32  
    Proszę o to prawidłowe sterowniki. Link Sterowniki znajdują się po prawej stronie w plikach do pobrania.
  • Level 13  
    Dziękuję ściągam wszystko co się da i przetestuję.

Do prawdy dziękuję bardzo za linki. Cóż kamera nie jest taka super jak piszą na jej temat. Oprogramowanie ciekawe lecz mało przydatne dla tego modelu. Rozdzielczość 1,2 MPX to chyba max. Nie rozumiem softu zatytułowanego face protect czy jakoś tak i ku czemu ma służyć (zabezpieczeniu komputera czy nie rozpoznawalności dla chatów). Dla dzieciaka wystarczy. Temat uważam za wyczerpujący i zamknięty.