Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba Satellite A300 nie odpala się.

22 Nov 2011 15:18 2866 4
  • Level 10  
    Toshiba Satellite A300 nie odpala się. Diody zasilania i baterii świecą- zasilacz ok , bateria też, po wciśnięciu przycisku Power gasną i kaplica - nic nie startuje zero ruchu - nic kompletnie. Proszę o pomoc.
  • Moderator of Computers service
    Próbowałeś zarówno na samej baterii jak i na samym zasilaczu?.
  • Level 10  
    Próbowałem na samej baterii i na samym zasilaczu - taki sam objaw - wciskam power i diody gasną i cisza. Ram hdd karty wszystko wyjete i to samo. Dziwny objaw jaki zauważyłem to jak podpinam zasilacz na baterii to nie świecą diody, muszę wyjąć baterie i dopiero wtedy podpinam zasilanie i dioda biała świeci.A po wciśnięciu przycisku Power musze robić to samo itp.
  • Level 10  
    Jaki to jest dokładnie model A300 na grafice intel/radeon/gforce bo wszystkie one występowały a300 jeżeli Geforce to pewnie chipset. Jak jest już uwalony na amen to może powodować brak reakcji na power. Spróbuj jeszcze na odłączonym lapku bez baterii i na odłączonym zasilaczu przytrzymać power ok. 1 min. i dopiero podpiąć zasilanie ja tak zawsze sprawdzam zanim wezmę się za rozkręcanie i w 1 na 10 przypadków to pomaga :)
  • Level 10  
    Karta graficzna (model): Intel GMA X3100. Dzieki za sugestie ale nie pomaga wciskanie "power" pewnie płyta padła.