Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson Stylus SX235W podlaczam drukarke wiesza sie komp.

23 Lis 2011 15:51 2626 2
  • Poziom 12  
    Mój problem jest następujący.Wczoraj zakupiłem Nowa drukarkę właściwie urządzenie wielofunkcyjne. Moj problem zaczyna się gdy chce zainstalować stery..gdy instaluje wszystko razem tzn wyświetla mi sie komunikat ze zostanie zainstalowane to to i to i po pewnym czasie wyskakuje chcesz podłączyć drukarkę przez wifi czy przez usb zaznaczam usb bo nie posiadam wifi i gdy wtedy podłączam drukarkę (w instrukcji jest zęby nie podłączać jej przed pojawieniem sie komunikatu) komp sie zawiesza;( Chce zaznaczyć ze wczoraj drukowala normalnie ale za to net mi nie chodzil i gdy odłączyłem ją i naprawiłem neta (przestał działać pod Ethernet wiec podłączyłem modem pod USB) drukarka przestała działać;/ skaner dziala czasami tzn zeby obraz z tego co skanuje byl na kompie,a kopiarka działa cały czas.Za to niczego z kompa nie mogę wydrukować. Wcześniej gdy wszystko działało pokazywalo mi poziom tuszu na monitorze itd a teraz nic..tak jakby byl brak komunikacji no i to zawieszanie. Chciałem zaznaczyć od razu ze odłączałem neta z USB i nadal drukarka nie działa na innym wejściu tez sprawdzałem nic..a mam tylko dwa porty USB. Moje pytanie brzmi czy ktoś miał podobny przypadek? czy to możliwe ze moja drukarka jest za mocna dla mojego komputera i dlatego sie zawiesza? możne zasilacz nie możne jej "uciągnąć"? Moj komp:pentium 4 2,4 ghz 786 mb ram.

Moderowany przez rys57:

3.1.18. (10.11) Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).
    Link skasowano.

• Spec od drukarek
    Podejrzewam, że szwankuje płyta główna komputera, ale najpierw spróbowałbym z innym kablem USB - może ten jest wadliwy lub złej jakości.
  • Poziom 2  
    Witam, posiada ktoś może restarter do drukarki Epson SX235w? Mam zamienniki tuszy i niestety nie da się z nich korzystać.