Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka elektrolux ews 126540

eve50 23 Lis 2011 20:11 2233 3
  • #1 23 Lis 2011 20:11
    eve50
    Poziom 2  

Witam, właśnie zakupiłam pralkę ews 126540. Jestem pod dwóch praniach - bawełna 90 i syntetyki 60. W obu cyklach przez cały czas pralka buczy, wydaje dźwięki jak głośny transformator. Nawet wtedy, gdy bęben jest w stanie spoczynku coś buczy. Pozostałe dźwięki, jak przy wirowaniu, pobieraniu wody, wypompowaniu są w miarę ciche. Na pewno nie da się jej użytkować w nocy przy tak głośnym buczeniu. Czy innym użytkownikom też tak głośno działa? Może powinnam ją reklamować, bo trafił mi się wadliwy egzemplarz.

0 3
  • #2 23 Lis 2011 20:20
    nares
    Specjalista AGD

eve50 napisał:
    W obu cyklach przez cały czas pralka buczy

Aaa, bo masz dziewczyno pralkę z dodatkową pompą i funkcją zraszania prania w zamkniętym obiegu - będzie sobie buczeć i musisz to polubić :)

0
  • #3 24 Lis 2011 16:47
    eve50
    Poziom 2  

Dziś zrobiłam pranie bielizny, gdzie bęben chodzi z przerwami co kilka sekund i wydaje się, że powinno być ciche pranie. A ja słyszę dźwięki , przez cały czas prania, jak chodzący agregat z lodówki w pokoju obok przy włączonym telewizorze. Na forach zachwalali cichą pracę pralki a mi się wydaje, że mam wadliwy model, ona za głośno chodzi. We wcześniejszych pralkach i u znajomych jak bęben nie chodzi, nie lała się woda to była zupełna cisza w łazience. Czy naprawdę takie głośne chodzenie jest czymś normalnym? Wypoziomowanie jej było trzy razy sprawdzane i jest ok.

0
  • #4 24 Lis 2011 16:53
    nares
    Specjalista AGD

Może dokładniej czytaj, co do Ciebie piszą? Masz pralkę ze zraszaniem, a większość pralek tego nie ma i dlatego są cichsze.

0