Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka elektrolux ews 126540

23 Lis 2011 20:11 2368 3
 • Poziom 2  
  Witam, właśnie zakupiłam pralkę ews 126540. Jestem pod dwóch praniach - bawełna 90 i syntetyki 60. W obu cyklach przez cały czas pralka buczy, wydaje dźwięki jak głośny transformator. Nawet wtedy, gdy bęben jest w stanie spoczynku coś buczy. Pozostałe dźwięki, jak przy wirowaniu, pobieraniu wody, wypompowaniu są w miarę ciche. Na pewno nie da się jej użytkować w nocy przy tak głośnym buczeniu. Czy innym użytkownikom też tak głośno działa? Może powinnam ją reklamować, bo trafił mi się wadliwy egzemplarz.
 • Specjalista AGD
  eve50 napisał:
  W obu cyklach przez cały czas pralka buczy

  Aaa, bo masz dziewczyno pralkę z dodatkową pompą i funkcją zraszania prania w zamkniętym obiegu - będzie sobie buczeć i musisz to polubić :)
 • Poziom 2  
  Dziś zrobiłam pranie bielizny, gdzie bęben chodzi z przerwami co kilka sekund i wydaje się, że powinno być ciche pranie. A ja słyszę dźwięki , przez cały czas prania, jak chodzący agregat z lodówki w pokoju obok przy włączonym telewizorze. Na forach zachwalali cichą pracę pralki a mi się wydaje, że mam wadliwy model, ona za głośno chodzi. We wcześniejszych pralkach i u znajomych jak bęben nie chodzi, nie lała się woda to była zupełna cisza w łazience. Czy naprawdę takie głośne chodzenie jest czymś normalnym? Wypoziomowanie jej było trzy razy sprawdzane i jest ok.
 • Specjalista AGD
  Może dokładniej czytaj, co do Ciebie piszą? Masz pralkę ze zraszaniem, a większość pralek tego nie ma i dlatego są cichsze.