Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aiwa CD Player - walnięty laser

ryshard 10 Gru 2004 12:06 801 2
  • #1 10 Gru 2004 12:06
    ryshard
    Poziom 15  

Dzień Dobry,
    Mam przenośny CD Aiwa w którym padł laser KSS-542a, szukałem po internecie ale nie mogłem zanleść takiego samego(było to ze 2 lata temu) i kupiłem podobny z wyglądu ( jaki ja byłem głupi) KSS-330A (troche kosztował - chyba więcej niż ten CD był wtedy warty). I tu rozczarowanie laser ladnie pasuje z gniazdo, tylko że taśma lasera jest o 2 piny szersza.
    Pytanie moje jest takie, czy nie dałoby się zrobić przejściówki pod Kss-330a? czy wogóle ten laser sie nie nadaje?

Szacunek i Powaga.

0 2
  • #2 10 Gru 2004 23:35
    axeland
    Poziom 20  

Nowy laser na : http://www.czytniki.pl kosztuje teraz ok. 75 zeta więc może warto się zastanowić nad kupnem a ten co masz może uda się gdzieś sprzedać . Możesz spróbować przejściówki ale o ile zgadzają się paramertry elektryczne tych dwóch laserków i pod warunkiem że ktoś ma opisy wyprowadzeń wyjść obydwu laserów ( wydaje mi się że szanse raczej są marne z uwagi na małe gabaryty sprzętu ) .

0
  • #3 12 Gru 2004 13:55
    ryshard
    Poziom 15  

Dzieki, za pomoc, ale chyba dam sobie spokój z tym cd. Nie jest on wart ceny lasera. Nawet nie mam gwarancji ze jak zmienie laser bedzie działał.
    Moze ma ktos pinouty lasera kss 542a i kss 330a?

0
  Szukaj w 5mln produktów