Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy da sie przerobić Globo 3000m

10 Dec 2004 13:01 6348 8
  • Level 2  
    Kupilem sobie ostatnio tuner cyfrowy Globo Digital 3000m i chciałbym sie dowiedziec czy da sie go przerobić.
  • Level 2  
    Tam nic nie pisze o przerobkach a nie chce sobie zepsuc tunera.
  • Level 17  
    Witajcie !
    Również mam takiego globka , spróbowałem waszych sposobów i jest ok!
    Może jedynie tylko mały minus , bo tuner zrobił się wolniejszy i czasem się przytyka , no ale coś za coś . Przy okazji mam pytanie , czy można gdzieś znaleźć aktualną listę kanałów ?
    Dzięki za możliwość podłączenia się do Waszego sposobu na pełniejsze spędzanie wolnego czasu !!!!!!
  • Level 16  
    Koledzy, dlaczego nie korzystacie z opcji "Szukaj",przecież Globo 3000 to nic innego jak Opticum 2003,poszukajcie całej paczki jak wgrywać,a soft do Opticuma wgrywa się 3 słownie trzy razy,za każdym razem inną część softu:tzn:oprogramowanie,listę kanałów,klucze.Powodzenia.
  • Level 17  
    Panowie !
    Mam pytanie, czy klucze działają bezterminowo, czy trzeba co jakiś czas wpuszczać nowe ? Jeśli tak , to jak często?
  • Level 15  
    O ile wiem p****t chodzi na AU auto update więc sam przy zmianach się dostosuje - czsem to trwa i trzeba z pół minuty poczekać. te drugie czasem się zmieniają klucze więc jak zgasnie to trzeba nowych poszukać i wgrać
  • Level 15  
    No i ciemność widzę na niektórych kanałach - jak ktoś się orientuje to wie o co chodzi. wczoraj zmienili - jak ktoś będzie miał kluczyk do tego to proszę na priva. Jak pierwszy coś znajdę to też dam znać