Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brava 1,4, padło immo? BOSCH

kici3k 24 Lis 2011 21:47 3810 4
    kici3k
    Poziom 10  
    Witam wszystkich, mam problem z tym chorowitym ferrari, zepsuło mi się immo, sterownik bosch motronic 0 261 204 405, prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu bo juz 3 dzień siedze i nic nie moge z tym zrobic po podpięciu pod kompa jest błąd. Jeżeli była by możliwość to prosze o jakies wsady lub inne materiały w celu likwidacji problemu raz na zawsze. Dodam że auto pali z kodu i jeździ cały czas. Jeżeli odłączę kleme ina chwile, to zapali raz albo 2 ale musze odrazu przekręcać kluczyk to zapali.
    Prosze o info na PW.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
    opamp
    Użytkownik obserwowany
    Jaki rocznik tego złomu? Pełen wtrysk Sprawdzałeś połączenia odbiornika?
    Jak to jest ten z wtyczko na górze ECU. To masz środku obok radiatora 24C02 układ eeprom 8 wyprowadzeń ma. Musisz go wylutować odczytać programatorem. Kopie zachować a drugą przez pewien program magiczny przepuścić ( są też gotowe wsady) i wgrać a potem wlutować tak w skrócie. Nie wiem czy mogę ci dalej pomóc bo mnie zabiją :P Daj na pw.
    zbycho01
    Poziom 11  
    witam
    Mam ten sam problem z immo w takim aucie. Polutowlem immo box chodzilo pare dni, ale problem wrocilc znowu. Chce definitywnie usunac immo ze sterownika. Podzieli sie ktos gdzie trzeba zmienic w pamieci aby immo usunac?
    pozdrawiam

30.12.20012 zrobione jakby ktos potrzebowal pomocy prosze pisac na pw pomoge.
    Takze w innyc sprawach: specjalizacja renault (karty klucze kodowanie) i chituning. Pozdrawiam
    kici3k
    Poziom 10  
    witam, immo usunął mi mechanik w jaki sposob nie wiem tylko zawiozlem mu kompa i nastepnego dnia byl spowrotem, czy lutował czy zmienial pamięć nie wiem.
    Hans30
    Poziom 27  
    Kolego zbycho01 nikt tobie na forum nie napiszę jak wyłączyć immo . Poczytaj regulamin.