Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOSHIBA TDP-SP1 + Dekoder lub PS3

ojciec96 25 Lis 2011 12:31 1676 1
  • #1 25 Lis 2011 12:31
    ojciec96
    Poziom 8  

Witam,
    Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość podłączenia dekodera UPC lub Play Station 3 do projektora firmy Toshiba, model TDP-SP1. Kupiłem już kabel HDMI z przejściem na VGA, ale nie działa. Teraz zamówiłem przejściówkę VGA na 3 chinche lecz też okazała się klapą. Co robić? Dać sobie spokój i zbierać na nowy projektor z wejściem HDMI?
    Za wszelką pomoc dziękuje:)

0 1
  • #2 04 Gru 2013 20:04
    Rafik_
    Poziom 17  

Jeśli jeszcze to komuś potrzebne bo temat stary.
    Jeśli twój dekoder UPC ma wyjście COMPONENT (Y/Pb/Pr) to możesz zrobić sam przejściówkę na VGA, potrzebne tylko 3x chinch i wtyczka VGA, rozpiskę sygnałów masz na 44 str instrukcji od projektorka (jeśli nie masz oryginału to jest np. tu: http://www.projectorcentral.com/pdf/projector_manual_4338.pdf )
    (no chyba, że ten kabel VGA/chinch co napisałeś to właśnie to, sprawdź miernikiem przejścia)
    U mnie jakiś czas temu tak właśnie podłączałem dekoder n-ki do projektorka, efekty dużo lepsze niż po S-Video czy Composit projektor w takim podłączeniu przyjmuje rozdzielczości 1080i czy 720p.

Jak już będziesz miał przejściówkę do COMPONENT play-a podłączysz np takim kablem:
    ......kabel-ps2-ps3-do-tv-component-dzwiek-av-hd-hdtv..

który podłączasz przez AV-MULTIOUT CONNECTOR w PS-ie, ja tak X-Boxa podłączam, kombinacja z HDMI na VGA może nie działać ze względu na HDCP .

PS
    Oczywiście w tym samym czasie nie może być podłączone HDMI do np TV.

0