Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips Avent Cyfrowa Niania Elektroniczna Z Kamerą Scd 600 - brak zasięgu

kriss1983 25 Lis 2011 15:32 2469 1
 • #1 25 Lis 2011 15:32
  kriss1983
  Poziom 8  

  Witam

  Zajmuje się naprawą urządzeń AGD i Komputerów. Zadzwoniła do mnie pani, która posiada Philips Avent Cyfrowa Niania Elektroniczna Z Kamerą Scd 600, która wyświetla na monitorku komunikat "out of range" (poza zasięgiem), wyciągnięcie akumulatorka i podłączenie na samym zasilaczu nic nie pomaga. Niania nie posiada przycisku do resetowania, po prostu kamerka lub odbiornik mają problem z połączeniem się.

  Jest to taka niania:
  Link

  Sam osobiście nie miałem jeszcze owej niani w ręce ale po rozmowie z klientka dowiedziałem się, że już taką niedziałającą kupiła od kogoś, więc nie wie czy niania jest po upadku lub coś podobnego.

  Używając Google przeszukałem wszystkie możliwe strony i niestety nigdzie nie można znaleźć rozwiązania, dlatego pozwoliłem sobie zwrócić się o pomoc na forum, może ktoś wie jak rozwiązać problem.

  Pozdrawiam

  ]Link[/url]

  1 1
 • #2 31 Paź 2015 15:38
  ekspresserwispoznan
  Poziom 5  

  Przycisk resetu istnieje trzeba wiedzieć jak go użyć


  Moderowany przez kriss51:

  Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie odzywaj i nie śmieć. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika. Trzeba było napisać gdzie jest reset i jak go użyć. W dodatku temat archiwalny. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu. Zamykam.

  3