Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie laptopa + kino domowe

aryyt 25 Lis 2011 17:40 2179 2
  • #1 25 Lis 2011 17:40
    aryyt
    Poziom 2  

Witam, chciałbym przedstawić mój problem.
    Otóż na Sylwestra chciałbym zabrać sprzęt grający do domu który sobie wynajęliśmy ze znajomymi, no ale nie o tym. Problem polega na tym, że podłączam laptopa + przez HDMI do monitora Samsung wraz z TV 21" (jak coś to podam dokładniejsze dane) no i wszystko działa, ładnie wyświetla mi się obraz w wysokiej rozdzielczości, no ale dźwięk. No właśnie, kino domowe podłączam też do tego monitora złączem EXT (RGB) no i jest szum.. i nie mogę sobie z tym w jakikolwiek sposób poradzić. Jakieś sugestie?

Tak w ogóle przedstawię eksperyment. Podłączam wszystko tak samo jak do monitora (21"), tyle, że do Samsunga 42".. I co? I działa wszystko ładnie, muzyka leci z głośników kina domowego. Na prawdę nie wiem co może być źle.. A jeszcze jedno.. wejście w tym dużym telewizorze do którego podłączam kino domowe ma nazwę EXT (AV) - może tu leży problem? Gniazda wyglądają tak samo, no ale.. na małym monitorze mam tylko to EXT (RGB).

Może trochę chaotycznie to opisałem no ale jak coś to postaram się napisać to inaczej. Dziękuję z góry za pomoc i powiedzcie mi, czy mój plan psuje to złącze EXT (RGB)..

0 2
  • #3 25 Lis 2011 21:07
    aryyt
    Poziom 2  

a jest jakaś inna możliwość by muzyka grała (tylko na muzyce mi zależy) z kina domowego? sprawdzałem przez AUX, wszystko ładnie gra tylko jakość dźwięku porównywalna jest do zwykłych głośników do komputera..

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo