Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Massey ferguson 6180 Spręzarka powietzra

25 Lis 2011 19:39 4800 5
  • Poziom 9  
    Witam mam mf 6180 i chciałbym zamontować mu instalację pneumatyczna sęk w tym ze nie wiem gdzie lub od czego można by było zamontować mu sprerzarkę mam pod pompą wtryskową wyjscię na spręrzarke i chciałbym ja tam zamontować zeby nie bawić sie w zakładanie i scieganie pasków jesli ktos ma informacje gdzie mozna by kupić lub od czego by pasowała to prosze o info pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Nie wiem ile masz tam miejsca ale obejrzyj gdzieś sprężarkę od Ursusa 3502 po 2001 roku były bardzo sprytne a do tego ze sprzęgłem odłączającym gdy jest nie używana ( Podobna jest w Zetorze tylko dźwignia z lewej strony) . Wadą jest centralne smarowanie ale w6180 chyba da rade coś zrobić z tym problemem .
  • Poziom 11  
    Zależy jak często chcesz używać pneumatyki,jeśli często to niema sensu bawić się w rozłanczanie wówczas pasowała by od ursusa 2812,3512.
  • Poziom 15  
    $dolar$17 napisał:
    Zależy jak często chcesz używać pneumatyki,jeśli często to niema sensu bawić się w rozłanczanie wówczas pasowała by od ursusa 2812,3512.

przecież to ta sama tylko bez sprzęgiełka
  • Poziom 11  
    Tak ale chodziło mi o to że ze sprzęgiełkiem jest większa i niewiadomo czy się zmieści.
  • Poziom 1  
    Witam! Przy swoim MF6180 sprężarkę zamontowałem od ursusa 4512 na kole przy klimie. Jest tam jeden wolny pasek. Zawór założyłem od Urusa 914, butla powietrza od C-360 pod prawym stopniem. Z tyłu traktora jest wyjście od hamulców hydraulicznych i tam podłączyłem zawór powietrzno-hydrauliczny mojego wykonania, na produkcję którego dałem niewielkie pieniądze.

Nie jestem w stanie wszystkiego opisać co i jak zrobiłem, ale w razie potrzeby mogę dodać zdjęcia. W tym celu proszę pisać na e-mail: niezgoda1967(malpa)o2.pl lub pisać wiadomość prywatną.

Powodzenia wszystkim użytkownikom MF6180.

P.S. Oryginalna instalacja hydrauliczna kosztuje ok 10000zł, ja natomiast swoją zróbiłem za niecałe 3000zł