Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens A50

23 Lut 2003 20:09 3038 25
  • Poziom 15  
    Mam uwalonego A50 po złym zdjęciu simlocka .
    Teraz podczas włączenia zaświeca się podświetlanie na sekunde .
    Wgrywałem mu ful flasha i eeprom z innego sprawnego i dalej to samo.
    Może ktos ma doświadczenie na ten temat?
    Pozdrawiam wszystkich!
  • Spec od GSM
    jordikiem? masz rozpiske tego dongla? tzn zworek na lpt? jak flash b200 to nie zrobisz
  • Poziom 15  
    Mam tego dongla, Jordik działa dogrze-usunałem nim już kilka simlocków.
  • Poziom 23  
    Witam
    Mam się zająć tym fonem, czy do ściągnięcia silocka potrzebuję testpoint czy odrazu sobię poradzę.
  • Poziom 23  
    Zrobiłem fona dzisiaj, jak narazie niema programy do simloka bez wprowadzenia w testpoint fona.
  • Poziom 2  
    Witam sanownych postowiczów.
    Jestem naprawdę początkujący.
    Mam padniętego siemensa A50 :cry: , nic tylko po wlączeniu zaświeci mi się podświetlenie i nic.
    Trochę się naczytałem, ale ni jak nie mogę go naprawić. Czy ktoś mogłby mi przesłać na maila dokladny opis co i jak, i jakie programy do tego urzyc. Bedę naprawdę wdzięczny.
    Pozdrawiam :)
    Rafał
  • Poziom 16  
    Jeżeli to wina softu to spróbuj KSIE 2 , wgraj mape.
  • Poziom 2  
    A czy moglby ktos podeslac mi mape A50 i ten program lub chociaz wskazac gdzie sie znajduje. Z gory dziekuje. Pozdrowienia
  • Poziom 12  
    Witam wszystkich
    Gdzie mogę ściągnąć program do jordika bo te co mam to niemoge uruchomić...Dzięki
  • Poziom 11  
    Mam identyczny problem i bardzo bym prosil o opisanie krok po kroku co mam zrobic. P.S. Ludziska pomocy bo mnie Babcia powiesi jak nie zrobie tego fona
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie wiem czy A50 różni się od C45 bardzo ale kiedyś jak nie było do C45 nic to powaliłem jednego scrackowanym PRO i postawiłem po kilku dniach od ręki Maximem wpisując IMEI.Spróbowałbym po fleszowaniu wgrać IMEI programem ALL Siemens by Griffin Team.
  • Poziom 11  
    hmm ludziska dajcie linka do jordika :]
  • Poziom 12  
    Zobacz tu:http://mandela.republika.pl/telef/wintesla.html
  • Poziom 11  
    hmm mial byc jordki a nie wintesla....
  • Poziom 12  
    Jak byś dobrze popatrzał to i jordika byś znalazł... :sm10:
  • Poziom 12  
    No właśnie mi wyskakuje ten sam komunikat o tym pliku-myślałem że to ja mam coś z windowsem ale widać że nie.Jak znajde działającą aplikację do ją tu wrzuce.Pozdro...

:roll:
  • Poziom 12  
    to co zrobiłeś że ci się uruchomił,nie wiem jeszcze czy masz schemat dongla do niego jak nie to tez ci podeśle bo gdzieś mi się zawieruszył na twardzielu...
  • Poziom 21  
    przerob go na c45 to latwiej go postawisz
    przy stawianiu a50 pamietaj o test poincie(pisali ze nie musi byc ale mi inaczej nie chcial wstac) zrob test pointa i ksie wgraj flash a pozniej wrzuc mu epka
    soft caly bralem ze strony http://www.gsm-multifund.de/repair-siemens.htm
  • Poziom 11  
    no tak tylko jak to zrobic jak telefon sie wlacza moze na 0.5 sekundy. zapala sie wyswietlacz z klawiszami i wszystko po chwili gasnie... nie wiem jak to zrobic :( Fachowcy do dziela
  • Poziom 12  
    Sfleszuj go winSupem w najnowszej wersji i po wszystkim(musi być test point) tylko sprawdż czy jest z polakiem
  • Poziom 11  
    te brakujace pliki znalazlem na www.plikoskop.pl (wybieralem te z najnowsza data). Zeby sfleszowac to musze tego kabla dongla uzyc? przez ten zwykly pod coma chyba rady nie da... ???