Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wifi zamiast kabla usb proszę o pomoc.

deka1510 27 Nov 2011 13:44 2183 8
    deka1510
    Level 9  
    Witam!
    Otóż mam problem z podłączeniem telefonu do komputera przez wifi żeby czytało telefon jako pamięć masową albo chociażby żebym widział telefon na komputerze i mógł na swoją Nokie wrzucać pliki itp. Nie mam kabla usb więc proszę nie pisać "Użyj kabla" etc. Bardzo proszę o pomoc gdyż potrzebuje podłączenia telefonu pod komputer do transferu programów hackujących symbian'a.

Router D-Link G604T
    Telefon Nokia E51
    System operacyjny Win7

Z Góry THX :)
    ps. wiem że forumowicze elektrody pe el zawsze znajdują rozwiązania ;)
    Fazi87
    Level 24  
    A próbowałeś podłączyć przez bluetooth?
    deka1510
    Level 9  
    Nie mam portu bluetooth w kompie :(
    piterus99
    Level 43  
    Jest dukto - ponoć darmowy w Ovistore, jest też SymSMB/SymNAS, ale taniej wyjdzie kupić kabel.

Wystarczyła chwila z google...
    CHACA
    Level 43  
    Jak nie chcesz inwestować w kabelek (taniocha) to możesz zainwestować w bluetooth na USB (koszt około 3pln)
    deka1510
    Level 9  
    Niby jest sposób, ale nie ma tam mojego modelu nokii. program salling clicker
    CHACA
    Level 43  
    To ja już nie wiem co chcesz osiągnąć. Myśl na własną rękę. Generalnie temat do zamknięcia.
    piterus99
    Level 43  
    Piszesz tak bardzo nieskładnie, że nie wiadomo o co Ci chodzi, autorze.
    Dostajesz ostatnią szansę podsumowania wszystkiego w temacie. Powiedz też o co Ci chodzi z sailling clickerem, bo ten program chyba do czegoś innego służył.
    deka1510
    Level 9  
    Problem rozwiązany. Zmajserkowałem kabel i po problemie THX za dobre chęci :)