Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung sgh u 800 nie czyta pamięci micro sd

mnowak35 28 Lis 2011 10:22 1416 4
  • #1 28 Lis 2011 10:22
    mnowak35
    Poziom 11  

Witam
    Mam problem z tym telefonem. Jakiś czas temu nagrałem sobie na pamięć zewnętrzną micro sd muzykę w MP3. Po wsadzeniu karty do telefonu odtwarzałem muzykę. Dość długo nie używałem tej funkcji i jak niedawno chciałem posłuchać muzyki włożyłem kartę, telefon "widzi" kartę ale nie znajduje plików muzycznych na niej zapisanych. Kupiłem nawet nową pamięć zewnętrzną i sytuacja jest taka sama. Czy jest jakieś proste rozwiązanie tego problemu. Jeszcze jedno czy po włożeniu karty sd ekran powinien być cały czas "podświetlony" czy powinien gasnąć całkowicie.
    Pozdrawiam

0 4
  • #2 28 Lis 2011 11:11
    bozena2
    Poziom 12  

Problem może istnieć w samym ( porcie komórki ) czyli w gniezdzie w którym ma się znajdować micro SD,być moze jakieś zanieczyszczenie lub uszkodzenie styków powoduje brak odczytu z SD tym bardziej że jest ona wyciągana i wkładana,a przy wymianie na nową problem jest ten sam.Proponuję udać się do servisu telefonu celem sprawdzenia i ewentualnym usunięciu usterki.

0
  • #3 28 Lis 2011 13:36
    mnowak35
    Poziom 11  

Dzięki. Gwarancja skończyła mi się parę miesiącu temu. Nie wiem czy precyzyjnie się wyraziłem. po wsadzeniu karty do telefonu pojawia się ikona na wyświetlaczu, nie mogę jednak wyświetlić plików zawartych na pamięci. Czy wiesz może czy wyświetlacz powinien być cały czas podświetlony wtedy gdy karta jest w telefonie?
    Pozdrawiam

0
  • #4 28 Lis 2011 13:43
    grubas
    Poziom 40  

A z innej karty odczytuje?
    Jeśli tak to uszkodzona karta pamięci.

0
  • #5 28 Lis 2011 15:18
    mnowak35
    Poziom 11  

Właśnie nie odczytuje. Telefon (nie wiem jak to nazwać) widzi kartę bo pojawia się ikona na wyświetlaczu po wsadzeniu do telefony ale nie mogę znaleźć plików które są na karcie.

0