logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak namierzyć włączony telefon?

skatewujo 28 Lis 2011 14:47 22187 8
REKLAMA
  • #1 10192770
    skatewujo
    Poziom 9  
    Jak w temacie. Wróciłem z imprezy, poszedłem spać, budzę się i nie mam telefonu. Biorę drugi dzwonię na swój, sygnał jest ale w mieszkaniu nie mogę go znaleźć, możliwe że gdzieś mi wypadł jak wracałem do domu. Jak mogę go namierzyć? Jest włączony, sygnał jest. Telefon to Nokia 6021. Już szukałem go w drodze którą tamten nocy przebyłem, do klubów też dzwoniłem - nikt nic nie zgłaszał, żadnego telefonu nie znaleźli
  • REKLAMA
  • #2 10192818
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Nie ma takiej możliwości, abyś sam mógł namierzyć ten telefon.
  • #3 10192878
    skatewujo
    Poziom 9  
    A jak mogę to zrobić?
  • REKLAMA
  • #4 10192910
    Arturo2005
    Poziom 33  
    Kupić drugi a swoją kartę zablokować
  • #5 10192958
    tino2003
    Admin grupy GSM
    skatewujo napisał:
    A jak mogę to zrobić?


    Napisałem, że nie możesz więc skąd to pytanie?
  • REKLAMA
  • #6 10208810
    regann
    Poziom 2  
    Jakiś sposób musi być bo ja mam tel służbowy i zdarzyło mi się już dwa rady że szef pisał pismo do centrali o sprawdzenie mojej komórki w danym dniu i przyszła odpowiedź z Orange że w dniu tym i tym o godzinie tej i tej logowałem sie do bazy mieszczącej się tam i tam wygladało to mniej wiecej tak

    31.11.2011 godz. 17:03 Katowice ul. Kosciuszki
    31.11.2011 godz. 17:25 Sosnowiec ul. Popiela

    ja w tym czasie nie wykonywałem połączeń telefonicznych wiec po logowaniu do bazy mnie "namierzyli", wiem od szefa że taka usługa jest płatna ale jak to sie załatwia to nie wiem.

    pomogło by ci to określić czy komórka znajduję ci sie w okolicach klubu, domu czy gdzieś po drodze ale dokładnej lokalizacji ci nie podają.
  • REKLAMA
  • #7 10208827
    JALA
    Poziom 28  
    Oczywiście, że operator ma taką możliwość, nie wiem tylko czy będzie mu się chciało... Tak więc zostaje Ci operator lub ;policja (a tak i tak może to zrobić tylko za pośrednictwem operatora) jeśli więc nie miałeś wgranie specjalnego oprogramowania to możesz go namierzyć TYLKO za pomocą operatora.
  • #8 10500785
    skiss
    Poziom 2  
    Obecnie jestem w Niemczech, pół roku temu kupiłem telefon bez papierów Nokia e52 kradziony ! Dwa tygodnie temu wpada mi Policja na chate z urządzeniem wielkości twardego dysku, grubym kabelkiem i jakieś mniejsze pudełeczko jak by dwa w jednym ! Możliwe że to drugie to jakiś telefon właśnie.Mini wyświetlacz pokazujący Plus 18 siłę sygnału bo tyle wynosiło jak zbliżył się do telefonu ! Nie pozwolili mi zbadać bliżej tego sprzętu ale wyglądało na bardzo proste ! Prawdopodobnie dane wprowadza się z Komputera potem w teren ! Ten właściciel tego urządzenia nie był Policjantem, od razu się zmył a dwóch funkcjonariuszy terroryzowało mi chate bo skoro mam jedną kradzioną rzecz to może być więcej ! A Najlepsze było to, że urządzenie ukrywał chłopina w pudełku po DHL z wyciętym okienkiem na wyświetlacz ale potem wyłączał urządzenie więc obejrzałem . Sprawa w toku ! Zobaczymy co napiszą ! Może gdy zakończy się postępowanie napiszą jakiego urządzenia użyto ! Napisze, pozdrawiam z Niemiec, rejon Hessen
  • #9 10501031
    JALA
    Poziom 28  
    ot pewnie zwykły mały BTS...
REKLAMA