Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic 1.5 16v GL wariacje obrotomierza

zielek90 28 Lis 2011 16:12 1709 2
  • #1 28 Lis 2011 16:12
    zielek90
    Poziom 2  

Witam jakiś czas po wymianie cewki zapłonowej i kopułki aparatu zapłonowego i palca (na nowe)zaczął wariować mi obrotomierz,a szczegółowo to jest tak ze jak odpalam zimne auto bez problemu to włącza się ssanie(wiem ze to normalne:) i zanim się to ssanie wyłączy to obrotomierz chodzi normalnie i auto nie szarpie a jak sie rozgrzeje i ssanie się wyłączy to obrotomierz lata albo stoi na zerze i auto szarpie na kazdym biegu dodam ze jak włączę ogrzewanie i światła to obroty lekko spadają ale nie gaśnie.ładowanie aku jest ok 14.4 cały czas,silniczek krokowy przemyłem no i chyba działa prawidłowo bo jak odłączam kostke to wtedy zaczyna inaczej pracować silnik.Po wymianie tych rzeczy zapaliła się kontrolka czek i myślałem ze to sondo lambda wymieniłem tez i wtedy kontrolka zgasła ale sie nie polepszyło.Moze ktos spróbuje mi pomóc ?

0 2
  • #2 28 Lis 2011 20:54
    m.jarek1
    Poziom 17  

Witam.To nie są wariacje obrotka ,tylko awaria układu zapłonowego.Temu są problemy z silnikiem.

0
  • #3 29 Lis 2011 15:50
    zielek90
    Poziom 2  

Aha no dzięki przynajmniej będe wiedział co jest grane,a mozesz mi powiedzieć jakie działania mogę podjąć zeby to rozwiązac ?

0