Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizja na kartę do talerza TV N

28 Lis 2011 21:23 1432 2
  • Poziom 17  
    Witam.
    Mam pytanie i nie wiele konkretów do zaoferowania.
    Pewna pani poprosiła mnie żebym pomógł jej podłączyć telewizję na kartę do telewizora (Nie wiem jaka to telewizja). Na budynku w którym ma to mieć miejsce jest talerz satelitarny telewizji N.
    I tu zaczynają się moje pytania. Bo na tym talerzu jest tylko jedno wejście na kabel antenowy i jest ono zajęte. Czy można jakoś podłączyć drugi kabe antenowy do tego talerza tak żeby to działało dobrze? I czy kierunek w jakim jest ten talerz skierowany będzie też dobry dla telewizji na kartę?(niestety nie wiem w jakim kierunku jest zwrócona antena)
    Proszę o możliwie proste rozwiązanie jeśli takie istnieje
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    robertklo napisał:
    Witam.
    Mam pytanie i nie wiele konkretów do zaoferowania.
    Pewna pani poprosiła mnie żebym pomógł jej podłączyć telewizję na kartę do telewizora (Nie wiem jaka to telewizja). Na budynku w którym ma to mieć miejsce jest talerz satelitarny telewizji N.
    I tu zaczynają się moje pytania. Bo na tym talerzu jest tylko jedno wejście na kabel antenowy i jest ono zajęte. Czy można jakoś podłączyć drugi kabe antenowy do tego talerza tak żeby to działało dobrze? I czy kierunek w jakim jest ten talerz skierowany będzie też dobry dla telewizji na kartę?(niestety nie wiem w jakim kierunku jest zwrócona antena)
    Proszę o możliwie proste rozwiązanie jeśli takie istnieje

Jeśli pod ten talerz podł.jest TV-n i działa to nic nie kombinuj tylko wymień LNB na Konwerter TWIN np: Inverto i będzie ok.