Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka za ok. 1000 zł. Najlepiej bez zamrażalnika.

29 Lis 2011 12:33 2331 5
  • Poziom 9  
    Witam
    Rodzice planują kupić jakąś prostą lodówkę do piwnicy (więc nie potrzebny jest jakiś atrakcyjny wygląd). Chodzi o prostą lodóweczkę, najlepiej bez zamrażalnika.
    W Avansie widzieliśmy jakąś Amice ale powszechnie wiadomo, że to jest jakaś chińszczyzna.
    Wysokość min. 1,2m.
    Znajdzie się coś takiego ?

Z góry dziękuje za pomoc :)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Jednym z najlepszych producentów takich lodówek jest polska firma Polar. W rodzinie przewinęło się chyba z 5 lodówek Polar i każdy je chwalił za bezawaryjność. Ale to tylko moja subiektywna ocena.
  • Poziom 9  
    Jerzykowski napisał:
    A co teraz nie jest Chińszczyzną? Ostatnio nawet miałem w rękach pudełko zapałek na których było napisane Made in China.

Może i tak, ale z opinii w internecie chińskie produkty od Amicy są raczej nie najlepszej jakości ;)
  • Poziom 9  
    Jest nam bardzo miło, że rozważają Państwo zakup lodówki marki Amica. Nasze produkty rzeczywiście powstają przy użyciu komponentów wyprodukowanych w Chinach, podobnie jak produkty pozostałych producentów tego typu urządzeń. Jest to powszechna praktyka na rynku AGD. Grono zadowolonych klientów potwierdza wysoką jakość naszych produktów.

Aby móc doradzić wybór odpowiedniej lodówki, trzeba znać przewidywane warunki pracy urządzenia (zakres temperatur). Wtedy będziemy mogli doradzić wybór najlepszego modelu. Wynika to z obowiązujących klas klimatycznych.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania przesłane na adres
    doradcyamiki(malpa)amica.com.pl. Pozdrawiamy:)
  • Poziom 16  
    sebool28 napisał:
    jakąś prostą lodówkę do piwnicy

W czym jest problem, lodówka jak lodówka każda będzie chłodzić. Proszę sprawdzić która najmniej energii zużywa i tą wybrać. Zawsze można wykupić dodatkową gwarancję. Ja obecnie używam mastercooka-bezawaryjnie.