Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative I-Trigue L3800 <--- stukanie subwoofera :(

29 Lis 2011 15:48 1335 4
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam od niedawna problem z głośnikami Creative I-Trigue L3800 a dokładnie to z subwooferem. Chodzi o to iż gdy stoi normalnie słychać w nim lekki stukot który przenosi się także na głośniki, lecz kiedy "położę" subwoofera cały stukot znika. Zestaw ma już dobre 2-3 lata ale nie wiem w czym problem.

Może ktoś pomóc ?? Dziękuje.

P.S nie ma znaczenia czy głośniki są podłączone do PC bo i tak te notoryczne stukanie jest.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Nie nie rozkręcałem subwoofer`a bo się zbytnio nie znam budowie i podzespołach, może nawet nie rozpoznam tego defektu. Dlatego właśnie prosiłem o jakieś nakierowanie w czym może problem leżeć :(
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Sprzęt jest już mocno po gwarancji a w przyszłości mam na celu zakup nowych głośniczków. Więc wysyłanie czy dostarczenie do serwisu + ekspertyza + nie wiadomo co wynajdą przekroczy mi obecne koszty samego zestawu który widzę nie jest już od jakiegoś czasu w sprzedaży. Dlatego zanim nazbieram na coś nowego, w zaciszu własnego domu chciałem podjąć jakąś próbę naprawy tego subwoofer`a. A myśląc że takie notoryczne "stukanie" może być objawem czegoś konkretnego, zarejestrowałem się zadałem pytanko.

P.S. Dziękuję za zainteresowanie tematem ;)