Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny CLATRONIC LB 562. Jak brzmią te kolumny?

11 Gru 2004 12:02 2696 4
  • Poziom 11  
    Czy może któryś z forumowiczów słuchał tego czegoś ? Jak brzmią te kolumny ? Parametry podawane przez producenta są oczywiście czystym marketingiem (180W sinus, 28 – 22.000 Hz) ale jestem zainteresowany jak brzmią kolumny za 250PLN/para... (w Niemczech można je dostać za 30EUR)
  • Poziom 27  
    nie wiem ale napewno zadna rewelacja rozejrzyj sie lepiej na allegro za altusami ewentualnie polarisami to bedziesz mial w domu dobrze brzmienie za rozsadna cene nic lepszegfo w przedziale do 400 zlotych nie znajdziesz od polarisow.
  • Poziom 20  
    dymek napisał:
    nie wiem ale napewno zadna rewelacja

TOTALNIE sie nie zgadzam! Zakupiłem te kolumienki i mysle ze za ta cene graja WYSMIENICIE! nie sa zbyt glosne ale do malego (12m2) pokoiku w ZUPEŁnosci wystarczaja!! No i wyglad :) GORĄCO POLECAM!!
    Pozdrawiam :)
  • Poziom 10  
    Witam!
    Ja też gorąco polecam te kolumny. Za taką cene???!!! 240zł para. Ogólnie kolumny są rewelacyjne. Jedynie logo CLATRONIC troszke szpeci te kolumny
  • Poziom 17  
    a z jakimi innymi kolumnami porownywaliscie?
    jaki posiadacie wzmacniacz?

te kolumny to zwykłe chińskie G... z logo niemieckiej firmy: głosniki typu noname bez parametrow upchane w niewyliczonej obudowie bez zwrotnic. pewnie przy 50W ci sie spala.
    Kolega dymek ma racje powinnes rozejrzec sie za jakimis polskimi kolumnami na poczatek Altusy 110 i altony 80 trafisz do 250zł te mniejsze polarisy pewnie tez. a do kolegow ktorzy tak zachwalaja clatroniki to radze poroiwnac z np tonsil bolero 200 ktore niedawno byly na alledrogo za 500zł podłanczajac je oczywiscie do jakiegos przyzwoitego wzmacniacza.

ciekawe ktory pierwszy wyrzuci clatroniki przez okno :D