Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modyfikowany soft do me45

Mefiu5 11 Gru 2004 12:09 1946 8
  • #1 11 Gru 2004 12:09
    Mefiu5
    Poziom 9  

jesli ktos ma cos takiego to bardzo prosze o maila na mateusz.cieslik(malpa)poczta.fm. Mam u siebie na kompie pelno takich flashow ver. 30 ale nie wiedze zmian jakie sie dokonuja po ich wgraniu. Moze ktos z Was ma sofcik z bardziej widocznymi bajerkami...

0 8
  • #2 11 Gru 2004 12:15
    dariusz_21
    Poziom 22  

-Menu graficzne
    -cyfrowy zegar po blokadzie klawiatury
    -Regulacja podświetlenia
    -Szybsze uruchamianie GPRS
    -Sygnalizacja użycia wibracji za pomocą ikonki
    -Brak komunikatu po zablokowaniu klawiatury
    -Możliwość wysyłania FlashSMS
    -Dodatkowa ikonka telefonu przy numerach
    -Automatyczna zmiana profili
    -Zmieniony dźwięk pustej baterii
    -Możliwosc odczytania SMSa przy zablokowanej klawiaturze
    -Szybsze wl/wyl wibracji ("#" => prawy softKEY)
    -Sygnał dźwiękowy co godzinę
    -GPRS klasy 8.0 (33% szybszy!!!)
    -Nowa gra - Race Ace
    -Klient e-mail
    -Szybsze odblokowywanie klawiatury (bez potwierdzenia)
    -Licznik utraconych połączeń dla każdego numeru
    -Możliwość włączania trybu głośnomówiącego w czasie odtwarzania nagrań z dyktafonu
    -W czasie rozmowy możliwość włączenia zestawu głośnomówiącego jednym przyciskiem
    -Możliwość formatowania Flex Memory z poziomu menu
    -Zabezpieczenie przed skasowaniem wpisywanego SMSa
    -Powiększenie FlexMemory do 393,51 KB
    -Zmiana dźwięku podczas dzwonienia
    -Sygnał dzwiękowy na 5 sekund przed upływem kolejnych 30 sekund
    -Wejście do Explorer bez karty SIM

-podmienione texty (zamista "Menu" => "-StArT-", zamist "Dzwonki" => "Mp3" itp.)
    -podmienione bitmapy (kreski zasięgu, baterii, znaczniki itp.)
    -podmienione dzownki (2 ostatnie oryginalne)

0
  • #3 11 Gru 2004 13:12
    Mefiu5
    Poziom 9  

Z checia wgralbym sobie taki sofcik. moze podasz mi do niego link albo przeslij ma maila, bylbym wdzieczny.

Dodano po 46 [minuty]:

Wgralem ten soft vklayem i po zapisaniu pamieci w z wewnetrznego buforu moj siemens wydaje dziwny dzwiek i buczy
    co mam zrobic??

0
  • #4 30 Gru 2004 21:59
    jacof
    Poziom 12  

sprobuj sciagnac simlocka, opis np. na siemensinfo.pl
    ja tez mialem ten problem z tym softem
    potem musialem jeszcze pobawic sie kontrastem, bo nic nie bylo widac na lcd
    wrazie problemow pisz

0
  • #5 09 Sty 2005 13:38
    Thunder80
    Poziom 10  

Witam!
    Mam małe pytanko. Mam kabel do me45, ale nie wiem jak mam wgrać soft do me45. Przez program z oryginalne płytki?

0
  • #7 24 Lut 2005 18:12
    maciekt
    Poziom 14  

Mefiu5 napisał:
    jesli ktos ma cos takiego to bardzo prosze o maila na mateusz.cieslik(malpa)poczta.fm. Mam u siebie na kompie pelno takich flashow ver. 30 ale nie wiedze zmian jakie się dokonuja po ich wgraniu. Moze ktos z Was ma sofcik z bardziej widocznymi bajerkami...

Mam nową wersje camikazee v2.
    Po wgraniu np. vklay'em odpal frei'e i zdejmij simlocka używając orginalnego IMEI'a,
    Jesli nic nie będzie widać na wyświetlaczu -> użyj drugiego programu x55contrast (działa tylko na win98-Me -> nie działa pod Xp) i podkręć kontrast na maksa. Dzięki temu zobaczysz delikatną łunę napisu, zapisz zmiany, odpal fona bez kabla i wchodzisz -> warsztat-> telefon-> wyświetlacz-> kontrast i strzałkami góra dół wyreguluj żeby było OK.
    Jeszcze jedna rada jeśli podświetlenie będzie mrugać w tym samym miejscu tyle że klawiszem "*" ustaw podświetlenie na 7 - będzie OK :)
    Życzę powodzenia :]

0
  • #8 16 Cze 2006 13:51
    templar78
    Użytkownik obserwowany

camikaze uwaliło mi fona i co teraz

Dodano po 14 [sekundy]:

0
  • #9 20 Cze 2006 01:34
    maciekt
    Poziom 14  

templar78 napisał:

Dodano po 14 [sekundy]:

Witam,

"uwaliło" to znaczy? Jeśli jesteś w stanie uruchomić telefon (jest podświetlenie, słychać dźwieki jak przy uruchomieniu) to musisz odpalić x55 contrast na jakims kompie z rodziną win98 (ew. Me98) ustawić kontrast na maksa - wtedy pojawi sie obraz na ekranie ale nadal bardzo mdły. Zapisać ustawienia, odpiąć fona, odpalić wejśc do ustawień wyświetlacza w menu i strzałkami góra dół naregulować.

Jeśli telefon w ogóle nie reaguje bądź zapala się podświetlenie ale jest np. tylko takie głupkowate "PIK" to źle wrzuciłeś soft bądź źle przeliczyłeś sumy. Działanie takie same jak przy każdym innym uwaleniu softu. Odpowiedzi znajdziesz na każdej stronie o siemensach, forach dosłownie wszędzie więc nie dam rady nawet tłumaczyć. www.siemensinfo.pl albo fks.pl powinny wystarczyć.

Pozdrawiam!

0