Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć JVC KD-SX998R w Vectrze B

kosioor 29 Lis 2011 19:57 1766 4
  • #1 29 Lis 2011 19:57
    kosioor
    Poziom 9  

Witam
    Ostatnio przymierzałem się do zamontowania w Vectrze B radia JVC KD-SX998R...oryginalna kieszeń oczywiście nie pasuje ale to sobie stosownie przerobie by kasy nie wydawać, największy problem to podłączenie. I tutaj pytanie czy nie ma problemu z podłączeniem to oryginalnej kostki tak jak jest i czy można przedłużyć oryginalną kostkę jakąś przedłużką dostępną w necie. Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie tym bardziej, że jestem zielony w tych sprawach a coś mało informacji w necie o tym radiu. Oryginalny kasetowiec to porażka dlatego proszę o pomoc!

0 4
  • #3 05 Gru 2011 12:36
    kosioor
    Poziom 9  

Chyba jestem za ciemny w tych sprawach bo nie wiele wiem z tego linka :/ Tym bardziej nie chce sobie narobić problemu i zrobić jakiegoś zwarcia. Ale mimo to dzięki qstosz.

0
  • #4 05 Gru 2011 12:40
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

Skąd jesteś?

Może ktoś Ci pomoże.

0
  • #5 05 Gru 2011 12:52
    kosioor
    Poziom 9  

Grodzisk Wlkp. ok 50 km na pd-zach od Poznania

Mam inny pomysł...może pomożecie jaka przedłużka iso była by odpowiednia do mojego radia??Sporo tego jest do tego większość 13 pin a moje radio ma 15 pinów...będę miał przedłużkę to już sam sobie poradzę tylko proszę o poradę względnie linki. Będę bardzo wdzięczny bo chcę mieć w końcu porządny sprzęt w aucie.

0