Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plasma Panasonik czy Samsung

30 Lis 2011 12:39 3007 13
  • Poziom 2  
    Witam! Aktualizuję temat bo jestem w potrzebie!! Co wybrać? Panasonik TX-50VT30E czy Samsung PS51D8000? Prosze o radę najchętniej fachowca obiektywnego...:)
  • Poziom 2  
    Hello?! Brak fachowców?

Moderowany przez _PREDATOR_:

Nie pisz posta pod postem!

• Poziom 2  
    Salon 7x4 telewizor wiszący na ścianie. Kanapa naprzeciw telewizora w odległości 3,5-4,0m. Bardzo dobre kino domowe, na razie bez blu ray, ale według potrzeb..? może będzie, telewizja cyfrowa, internet po kablu we wszystkich pokojach, może być również WiFi w zależności od potrzeb.
  • Poziom 12  
    LOCOLOCO napisał:
    Na porównaniu w testach wynik 8: 2 na korzyść VT 30 :
    http://www.hdtv.com.pl/forum/pdp-plazmy/67261...ic-vt30-czy-samsung-d8000-plazmy-w-akcji.html - tu masz porównanie.
    Ale musisz podać jakie masz warunki w mieszkaniu ?

ten link coś nie teges :)

nie masz dostępu do tej strony z powodu:.
    Starasz się dostać do zamkniętej strefy Klubu hdtv.com.pl (więcej informacji TUTAJ)
    Temat mógł zostać zamknięty przez administrację
    Nie dokonałeś jeszcze pełnej aktywacji konta
    Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne

A konto mam od kilku lat tam :)
  • Poziom 1  
  • Poziom 12  
    Blad to sfera dla osób co maja wykupiony pakiet klubowiczów HDTV a nie są tylko normalnie zarejestrowani :). Właśnie sprawdziłem i dołączyłem do klubowiczów bo powoli myślę nad wyborem TV 42-50 cali,oglądanie z odległości około 4m głownie filmy dlatego raczej plazma :) hehe
  • Poziom 1  
  • Poziom 12  
    [quote="LOCOLOCO"]Za mało danych , musisz podać więcej informacji jakie masz warunki w mieszkaniu ?[/quot

Rolety wiec problemu ze słońcem nie ma ,pokój 4.20 na 3.30 .
    TV będzie stal na krótkiej ścianie wiec od kanapy do TV będzie jakie dobre 3,5-3,8m.

Cyfrowa telewizja z Nki z ful pakietem HBO, 20 kanałów w HD.
    Do tego nagrywarka z twardym dyskiem z DVD i niedługo jakiś odtwarzacz blueray.
    Głównie oglądane filmy,trochę teledyski . TVN 24.Bajki z córka :) Sportu mało bo tylko boks :).
    Zależy mi na naturalnych kolorach,czerni.
    A widząc pikseloze u szwagra który ma LCD i podobnie cyfrowa Nke.
    Obraz jakiś za ostry na jego 42 Ful HD Philipsie raczej myślę o plazmie :).
    I byłby to na bank Panasonic tylko to buczenie w panasonicu mnie denerwuje
  • Poziom 1  
  • Poziom 12  
    Tyle ze ja szukam czegoś do max 3500zl i 50 cali trochę duży może być na mój metraż myślę,tak 46 cali może by było lepiej
  • Poziom 1  
  • Poziom 12  
    Tylko czy one tez buczą ze tak to nazwę :)