Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic DMC FZ18 pytanie o długośc nagrywanie oraz zoom

habinka 30 Lis 2011 17:05 1442 3
  • #1 30 Lis 2011 17:05
    habinka
    Poziom 12  

Witam pap pytanie odnośnie tego aparatu . posiadam do niego kartę 4 gb i od czasu do czasu coś nagram ale zaczyna mnie denerwować brak możliwości dłuższego nagrywanie niż 15 min a już najbardziej to brak możliwości zoomu podczas nagrywanie , wiem ze aparat to nie kamera ale takie funkcjepowinny byc dostępne jeszcze najdziwniejsze jest to ze jak się nie nagrywa to mozna spokojnie przybliżać , moje pytanie brzmi czy da się jakoś zmienić te parametry wgrywając jakiegoś patcha?

0 3
  • Pomocny post
    #2 30 Lis 2011 17:23
    pic
    Poziom 11  

Czas nagrania dla kart SD - 15 minut, a dla SDHC bez ograniczeń- cała pamięć do zapisu. Podczas nagrywania zoom jest nie aktywny a o patchach do tego aparatu nie słyszałem. Pozdrawiam.

0
  • Pomocny post
    #3 30 Lis 2011 17:26
    ofe
    Poziom 12  

Korzystam z FZ18 z wgranym firmware 1.08 i zoom przy nagrywaniu nie działa. Nie widziałem nowszego oprogramowania do niego więc chyba nie skłamię że takiej funkcji w nim nie ma. Mi to akurat jest to niepotrzebne :-)

0
  • #4 30 Lis 2011 19:36
    habinka
    Poziom 12  

pic napisał:
    Czas nagrania dla kart SD - 15 minut, a dla SDHC bez ograniczeń- cała pamięć do zapisu. Podczas nagrywania zoom jest nie aktywny a o patchach do tego aparatu nie słyszałem. Pozdrawiam.

No właśnie chyba nie do końca bo mam karte sdhc 4 gb i limit jest

Dodano po 1 [minuty]:

ofe napisał:
    Korzystam z FZ18 z wgranym firmware 1.08 i zoom przy nagrywaniu nie działa. Nie widziałem nowszego oprogramowania do niego więc chyba nie skłamię że takiej funkcji w nim nie ma. Mi to akurat jest to niepotrzebne :)

soft 1.09 sprawdzane programem PhotoME Beta-Release nie wiem czy jest wiarygodny

0