Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta pamięci do Xperia neo, jaką kupic.

30 Lis 2011 17:46 2837 5
  • Poziom 15  
    Witam, jak w temacie.
    Telefon obsługuje kary do 32gb i teraz moje pytanie, na rynku są dostępne karty pamięci np Kingstona lub Adata o predkości transmisji danych class4 i class10 czy jak kupie tą gorszą telefon podoła z odczytywaniem danych z tej karty?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 29  
    Do odtwarzania multimediów nie ważne jaka będzie klasa 4 czy 10... i tak są szybkie. Różnice by robiło jak byś korzystał z kamery fullHD
  • Poziom 15  
    Dzięki za odpowiedź. Cena kart 4 a 10 to różnica czasami 100zł dla mnie to dużo. Telefonem będą też nagrywane filmiki z tego telefonu w HD 720 ale jak piszesz FullHD to mnie uspokoiłeś.

Teraz posiadam 4gb kartę pamięci czy jak kupię nową to czy będę mógł skopiowac dane 1:1 przy pomocy komputera dane ze starej karty czy będę musiał instalowac aplikacje od nowa? zależy mi przede wszystkim na nawigacji.
  • Poziom 23  
    720p na karcie Class 4 na 99% będzie się ciąć, jak masz zainstalowane dużo aplikacji to też się będzie ciąć. Lepszym wyborem będzie A-Data Class 10, 70zł za 8GB to nie jest aż tak dużo, a różnica w prędkości spora.
  • Poziom 34  
    Bzdury piszesz, żadna różnica w telefonie czy będzie to class 2 czy class 10 - predkość odczytu jest praktycznie ta sama, różnią się tylko prędkością zapisu. Niestety sprzętowo telefony niesą w stanie wykorzystać prędkości zapisu nawet class 2, wiec przepłacanie za class 10 to idiotyzm. A to że widać 'cięcie' przy nagrywaniu fullHD to wina zbyt słabego procka w telefonie - to że sporo aparatów ma taką możliwość nieoznacza że są do tego przystosowane.
  • Poziom 15  
    Przepraszam wszystkich za brak odpowiedzi, nie miałem czasu. Kupiłem kartę MicroSD HC class 10 16gb kingstona mam zaufanie do tej firmy, po za tym była promocja.