Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung solid e2370 instalacja aplikacji na karcie msd.

taripek 01 Gru 2011 10:41 2318 2
  • #1 01 Gru 2011 10:41
    taripek
    Poziom 2  

W telefonie samsung solid e2370 chciałbym zainstalować słownik Xlator na karcie pamięci msd.

Ściągnąłem instalki Xlator.jar oraz Xlator.jad ze strony na kartę pamięci. Uruchomiłem xlatr.jad i program zainstalował mi się na karcie telefonu :( A tam jest jest za mało miejsca, żeby działał wraz z plikami słownikowymi.

Później próbowałem instalować inne programy. Praktyczne wszystkie programy java instalują się domyślnie na telefonie.

Co należy zrobić żeby aplikacja instalowała się na karcie?

Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    taripek

0 2
  • #2 01 Gru 2011 22:18
    staś pytalski
    Poziom 30  

taripek napisał:
    W telefonie samsung solid e2370 chciałbym zainstalować słownik Xlator na karcie pamięci msd.

Ściągnąłem instalki Xlator.jar oraz Xlator.jad ze strony na kartę pamięci. Uruchomiłem xlatr.jad i program zainstalował mi się na karcie telefonu:( A tam jest jest za mało miejsca, żeby działał wraz z plikami słownikowymi.

Później próbowałem instalować inne programy. Praktyczne wszystkie programy java instalują się domyślnie na telefonie.

Co należy zrobić żeby aplikacja instalowała się na karcie?

Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    taripek

To zainstalował się na karcie, czy się nie zainstalował ?
    To jest prosty telefon, możliwe, że nie ma opcji zainstalowania na karcie (kiedyś tak np było w nokii 6230i). A możliwe, że trzeba instalować przez jakiś program do zarządzania telefonem.

0
  • #3 02 Gru 2011 08:39
    taripek
    Poziom 2  

niestety nie udało się. Uparcie instaluje się na telefonie. A możesz polecić sensowny program.

Dzięki

0