Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Transit 2007 sterowanie zamkiem i krańcówki

01 Gru 2011 21:19 5046 5
  • Poziom 32  
    Witam,
    Potrzebuje kolory przewodów sterujących przy module za schowkiem i najlepiej kolory i pozycje krańcówek.

Najlepszy byłby schemat całego zamka bo któraś krańcówka trzyma i zamek odbija, no ale na to po tygodniu poszukiwań nie mam co liczyć.
  • Poziom 21  
    kiedyś chyba robiłem takiego transita i jeśli sie nie myle to drzwi pasażera a dokładnie krańcówka tam działa na rozwieranie czyli zabieranie masy przy otwarciu i tak samo kierowcy, ale u kierowcy była jeszcze normalna tylko do sygnału otwartych drzwi taka jak w oplu astrze . a zamek sterowany masami. najprościej zdjąć tapicere i symulować zamknięcie drzwi na kablach.
  • Poziom 22  
    Sprawdź ciągłość w tylnej przelotce drzwi krańcówki do centralnego wychodzą z zamka jeśli masz oryginalny centralny i muszą być zwarte aby zamek widział zamknięte .
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Witam. Sprawdź sobie w prosty sposób krańcówki ( i przy okazji ciągłość przewodów od krańcówek do centralki) w drzwiach w następujący sposób: otwieraj i zamykaj drzwi ok 8 lub 9 razy w dosyć szybkim tempie ( zacznij od drzwi kierowcy i następne po kolei) jeżeli wszystko jest ok to zaczną mrugać kierunkowskazy. Nie rób dłuższych przerw między poszczególnymi drzwiami. Jeżeli przy pewnych drzwiach nie mrugną to masz uszkodzoną krańcówkę lu przerwę w przewodzie (zwarcie). U mnie była przerwa w tylnych drzwiach w plastikowej rurce. Tylko uwaga ten test jest sprawdzony w transicie 2005 i więcej. Nie jestem pewny jak w młodszych autach. Pozdrawiam i powodzonka.

Moderowany przez Pawel wawa:

Kolega poczyta regulamin, to co mówi na temat postów archiwalnych, i na temat wielokrotnego umieszczania tej samej odpowiedzi w różnych tematach! 3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych. 3.1.12. Zabronione jest publikowanie tych samych, lub bardzo podobnych informacji w wielu działach forum.

• Poziom 32  
    Tam wszystko w zamku jest do podglądnięcia diagnoskopem serwisowym.