Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka Beko CSA 24002, głośna praca.

02 Dec 2011 11:30 12640 7
  • Level 30  
    Witam, zakupiłem wczoraj lodówkę Beko CSA 24002. Po podłączeniu zauważyłem że głośno pracuje to znaczy słychać jak buczy sprężarka ale również dochodzi do tego bulgotanie, trzeszczenie (skrzypienie piszczenie). Czy jest jakaś możliwość aby to w jakiś sposób wyciszyć? Lodówka jest nowa a głośno pracuje od starej która popsuła się tydzień temu.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 12  
    Nie martw się w nowych lodówkach zwykle tak jest gdzieś przez 1 miesiąc,dopóki się nie ułoży płyn chłodzący w agregacie potem powinien problem ustąpić.Gdyby było innaczej to zgłoś reklamację może być jeszcze dodatkowa przyczyna.

Moderated By ROBSON33:

Co za bzdury :?: Jaki płyn chłodzący :?:
    Proszę się zastanowić czy ma się co napisać (ma odpowiednią wiedzę w temacie) jeśli nie to proszę nie zabierać głosu :idea:
    Następną taką wypowiedź odpowiednio nagrodzę :|

• Level 30  
    Hmmmm no zobaczymy, wyczytałem już sporo wypowiedzi na temat tej lodówki i prawdopodobnie ten model tak ma :-(
  • Level 26  
    Żaden płyn się nie ułoży w tej lodówce, jedynie pianka może mniej trzeszczeć ale to mało prawdopodobne jest. Ten typ tak ma i tak ma być!
  • Level 30  
    Oj to nie dobrze bo lodówka działa tak jakby miała już parę lat :-(
  • Level 39  
    Ale za to ekologiczna jest. Odpowiedź na twoje zażalenie brzmi R600 ;)
    TomekCarlos wrote:
    jedynie pianka może mniej trzeszczeć ale to mało prawdopodobne jest
    ... a jak już to dopiero za parę miesięcy/lat. Bulgotać będzie i już.
  • Level 11  
    przy R600 efekt pekajacego plastiku jest normalny poniewaz gaz sie w ten sposob rozpreza(tak jakby tylna scianka pekala)
  • Level 30  
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi, już się przyzwyczaiłem do tego hałasu :-)