Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamerka internetowa ecom 16 mp

grot90 02 Gru 2011 14:25 1690 2
  • #1 02 Gru 2011 14:25
    grot90
    Poziom 2  

Witam.
    Kupilem Kamerke internetowa ecom 16 mp.
    w instrukcji jest napisane by najpierwq zainstalowac sterownik z plytki a dopiero pozniej podlaczyc kamerke...
    ale gdy instaluje sie plytka... szybko wyskakuje blad ze kamerka nie jest podlaczona i sie instalacja przerywa..tak wiec jedynym rozwiazaniem jest podlaczenie najpierw kamerki , kreatorem sprzetu zainstalowac i dopiero pozniej sterowniki...
    i tu zaczely sie schody... bo sama w sobie kamerka przy kreatorze miala problemy... jakis blad sie pojawil... zainstalowalem plytke... i ten blad nadal byl... gdy wlaczalem skype, gg czy ten programik z plytki by zobaczyc obraz komputer sie resetowal...myslalem ze cos z kamerka nie tak... za kazdym razem sie resetowal komp. Moze cos z usb? ale ten problem jakos rozwiazalem... w menadzerze urzadzen zaktualizowalem jedno usb... i teraz jak wlaczam kamerke kamerka dobrze sie instaluje wyskakuje mi urzadzenie do obrazowania (usb 2.0 WEBCAM). Gdy wlaczam owy programik by zobaczyc obraz, lub jakikolwiek program typu skype,czateria itp (o gg moge zapomniec bo odrazu debuga lapie)
    to pojawia mi sie obraz...ale strasznie przeswietlony, albo np roznokolorowe dziwadla, kolka itp...jakby patrzec przez mikroskop...czasem pojawia sie oczekiwany obraz... czyli np mnie.. ale jest strasznie naswietlony... jestem caly albp rozowy ,niebieski. Widac kontury ciala ale obraz jest strasznie dziwny.
    Wie ktos jak to mozna naprawic? probowalem juz wszystkich opcji tego programu (webcam videocap... byl na plycie) nie wiem czy cos jest z obiektywem,czy brakuje mi jakis mozekodekow, sterownikow czy to wina kompa directa czy grafiki;/
    prosilbym o jakas pomoc:)
    Kamerka internetowa ecom 16 mp Kamerka internetowa ecom 16 mp Kamerka internetowa ecom 16 mp

0 2
  • #2 02 Gru 2011 14:29
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 02 Gru 2011 16:56
    grot90
    Poziom 2  

na innym dziala... wiec to albo grafika albo ja nie wiem co...

0