Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mastercook PFD-104 grzałka

damian_d 02 Gru 2011 15:10 2243 3
  • #1 02 Gru 2011 15:10
    damian_d
    Poziom 13  

Witam. Mam następujący problem otóż posiadam w.w pralkę w której uległa uszkodzeniu grzałka (rezystancje ma prawidłową, ale niestety ma przebicie do masy). Byłem w sklepie z częściami AGD celem zdobycia grzałki lecz niestety usłyszałem, że jest to grzałka nietypowa i nie ma jej na stanie w hurtowni. Znalazłem na allegro grzałkę która jest podobna do tej co posiadałem lecz różni się jednym elementem. Grzałka, którą posiadam wygląda tak :
    Mastercook PFD-104 grzałka

Natomiast grzałka którą chciałem kupić wygląda następująco: Link lub ta: Link

Oznaczenie jakie widnieje na mojej grzałce to: LE6E023A9

Pytanie moje jest następujące czy mogę zastosować jedną z tych grzałek?? Oraz następne pytanie na mojej grzałce jest klips, który widać na zdjęciu na tamtych grzałkach nie ma go moje pytanie czy jest on potrzebny i jaką on pełni funkcję?

2 3
  • Pomocny post
    #2 02 Gru 2011 16:27
    toudikat
    Poziom 18  

Zastosuj tę drugą i będzie OK.

1
  • Pomocny post
    #3 03 Gru 2011 00:25
    bayogongo
    Poziom 13  

W/g mnie pierwsza czy druga to obojętne, obie będą dobre, a ten klips, jak go nazwałeś, to jak kolczyk w uchu, może być i może nie być. Prawdopodobnie ma zapobiegać drganiom środka grzałki przy wirowaniu, tzn w twojej grzałce środek jej dochodzi prawie do uchwytu mocowania w obudowie. w tych co podałeś linki, to środkowe wygięcie jest krótsze i w tym przypadku drgań tego środkowego wygięcia nie będzie.

0
  • #4 04 Gru 2011 13:21
    damian_d
    Poziom 13  

Dziękuję za odpowiedź grzałka została zakupiona i zamontowana. Pralka grzeje czyli problem rozwiązany :). Temat zamykam.

1