Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 C4 trzesie nadwoziem na wolnych obrotach,

02 Gru 2011 20:03 6421 12
  • Poziom 8  
    Witam wszystich :D . Jestem posiadaczem Audi A6 c4 z 94 roku 2,5tdi 115 km, od niedawna zacząłem odczywac na wolnych obrotach silnika dziwne drgania całego nadwozia włacznie z silnikiem,strasznie najbardziej jak stoje w korkach :cry: musze wtedy troche gazu dodac zeby sie uspokoił :cry: i niemam zabardzo pojecia co moze sie z nim dziac,niewiem od czego zaczac przeglad mam nadzieje,ze mi ktos pomoze z gory dzieki wielkie :D
  • Poziom 13  
    Zawieszenie silnika OK?
  • Poziom 8  
    Niedawno ja kupiłm wymieniłem zawieszenie i amortyzatory,poduszki pod silnikiem sa dobre ale boje sie od od tego trzesienia szybko padna,obroty tez troche skacza :cry:
  • Poziom 35  
    Auto chyba z dużym przebiegiem. Sprawdź, czy silnik ma równe ciśnienie w cylindrach, czy nie uległa awarii dwumasa. Może szwankują podzespoły odpowiedzialne za właściwą pracę silnika.
  • Poziom 29  
    zaczal bym od sprawdzenia rozrzadu, falowanie moze powodowac takze nastawnikw pompie, jaka ustawiona dawka?- komputerem mozna skorygowac, ale trzeba znalezdz przyczyne, drgania ingeruje silnik na postoju a nie zawieszenie-jezeli juz to lapy silnika. i najbardziej blache kiedy zmieniany byl filtr paliwa. pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Pasuje zrobić komplet logów szczególnie grup 000 i 001
  • Poziom 8  
    Witam :D dziś jestem po wymianie oleju i wszystkich filtrów załozyłem Hengst wzedzie.Co do przebiegu to jest 250 tys. i tyle jest naprawde,mam książke serwisą,porównywałem numer z niej z numerem znajdujacym sie w bagazniku a poza tym kupiłem ja od kolegi którego znam z piaskownicy i pamietam jak jąprzyjechał z niemiec, jeżdził 3 lata i o wszystkim co z nia robił wiedziałem, co niezmienia faktu że ją zaniedbał :cry: i niemam jej nic do zazucenia oprucz tych drgań.
  • Poziom 8  
    Witam,juz mam pewnosc ze to nastawnik powoduje trzesienie nadwoziem i nierowna prce silnika. Mam jeszcze jedno pytanie czy nastawnik potencjometryczny mozna jakos naprawc,najprawdopodobnie sa powycierane sciezki,jesli nie to gdzie to mozna kupic w necie??
  • Poziom 29  
    mozna naprawic, mozna zlecic naprawe w jakims znanym dobrym drogim diesel servis, kupic uzywana i dobra pompe wtryskowa, i przekladka ja bym rozpoczal od wyczyszczenina, jezeli sie pytasz znaczy ze nie robiles tego nigdy wiec zlec to jakiemus kumatemu chlopu ktory zdejmowal juz kiedys pokrywke pozdrowienias
  • Poziom 8  
    Byłem u kumatego goscia to mi powiedzial ze to jest nienaprawialne,nowy kosztuje okolo 1500 zl chyba sam musze go wykrecic i zobaczyc jak on wyglada moze cos uda sie wymyślec. ma moze ktos linka do schematu takiego nastawnika??
  • Poziom 29  
    poszukaj na necie na forach vw, seat,audi sa ludzie ktorzy naprawiaja tylko nastawniki, czy to sie oplaca to twoja decyzja porownaj ile kosztuje sam nastawnik pompa cala lub naprawa, temat zakonczony tak mi sie wydaje, znasz przyczyne usterki, tylko pieniadze trzymaj sie
  • Poziom 8  
    Mam znalazłem kogos kto sie tym zajmyje :D troche daleko ale podjade na tyg. koszt nieduzy i roczna gwarancja,warto sprobowac.Dzieki za pomoc.