Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer problem z wyłączaniem

colombo 11 Gru 2004 20:45 789 5
  • #1 11 Gru 2004 20:45
    colombo
    Poziom 13  

W aucie jest zamontowane radio pioneer KEH-P6200RDS. Działało poprawnie tylko ostatnio przez nieuwagę chyba coś nacisnąłem i się przestawiło, bo jak naciskam guzik wyłącz to pojawia się napis M-CD i podświetlony jest napis FUNCTION na wyświetlaczu. Naciskanie klawisza function nic nie daje, tylko tyle że ten napis na wyświetlaczu znika i zapala się. Po ponownym naciśnięciu klawisza wyłączającego radio się wyłącza. Włącza się normalnie tzn. od razu załącza się radyjko a tylko z wyłączaniem są problemy. Niby mały problem jednak chciałbym się go pozbyć.

0 5
  • #2 11 Gru 2004 20:55
    tomaszdaw
    Poziom 17  

może masz w tym aucie zamontowaną zmieniarkę cd i nie wiesz o tym :o

0
  • #3 11 Gru 2004 21:09
    arko100
    Admin grupy RTV

Zresetuj radio. Najlepiej odpinając zasilanie na 5min

0
  • #4 12 Gru 2004 00:40
    colombo
    Poziom 13  

Zmieniarki raczej nie ma, bo chyba gość od którego kupowałem by mi powiedział (chociaż nigdy nie wiadomo), pozatym musiała by być ukryta w drzwiach, bo sam montowałem alarm i pół tapicery musiałem rozebrać. Co do zasilania, to można to zrobić odpinając akumulator na 5 min czy raczej to nic nie da? Bo radio jest dość twardo zamocowane i nie chce mi się tego rozbrajać.

0
  • #5 12 Gru 2004 00:56
    arko100
    Admin grupy RTV

Da. Radia pioniera nie mają podtrzymania pamięci. więc po odpięciu zasilania powracają do ustawień fabrycznych. oczywiście trzeba będzie wszystkie nastawy- stacje (barwa dżwięku) poustawiać od nowa. Ale nie mając instrukcji to będzie łatwiejsza wersja

0
  • #6 12 Gru 2004 14:56
    colombo
    Poziom 13  

Już jest wszystko ok. Rzeczywiście pomogło odłączenie akumulatora na pare minut. Dzięki za porady.

0