Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Częstotliwość drogówki w Ełku?

02 Gru 2011 22:41 2196 11
  • Poziom 14  
    Witam
    Czy ktoś ma aktualne częstotliwości drogówki w Ełku?
  • Poziom 14  
    Byłem już i szukałem tam, ale tam jest tylko prewencja, a mi chodzi o drogówkę
  • Poziom 15  
    Ełk to nie jest duże miasto jak Warszawa czy Poznań, gdzie jest bardzo wiele częstotliwości. Także wsłuchaj sie :-).
  • Poziom 37  
    chris0 napisał:
    Byłem już i szukałem tam, ale tam jest tylko prewencja, a mi chodzi o drogówkę

Tu się dowiesz wszystkiego

Regulamin pkt 3.1.9 i pkt 3.1.11 . [SP5ANJ]
  • Poziom 14  
    To żeś pojechał na maxa.
    Na tej stronie nic o częstotliwościach nie ma
  • Poziom 32  
    ...
    Zawsze możesz napisać/zadzwonić do komendanta. U źródła najlepiej się dowiedzieć.
  • Poziom 14  
    Interesant napisał:
    ...
    Zawsze możesz napisać/zadzwonić do komendanta. U źródła najlepiej się dowiedzieć.

Po co wogule pisać takie rzeczy, nic nie wnoszą do mojego pytania.
    Zapytałem się "czy ktoś ma", a nie "gdzie mogę znaleźć".
  • Poziom 33  
    "Czy ktoś ma ..." - tak, ma je na pewno Komendant oraz technik łączności.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam.

PANOWIE. :!:

Proszę o to aby w tym dziale Radiotechnika serwis nie "produkować" tematów prześmiewczych i nie do końca wartościowych.

Proszę o trzymanie się pewnych zasad regulaminu na tym Forum i "dbanie" o to aby ten dział był na tzw. poziomie.

Pozdrawiam.
  • Poziom 19  
    Cześć. U mnie powiatowa komenda jakieś dwa lata temu zmieniła częstotliwość. We wszystkich wykazach w sieci jeszcze widnieje stara. Ale w 5 minut skanowania zakresu 172-174 MHz poznałem nową. Tak i Tobie radzę.
  • Poziom 14  
    Po skanowaniu przez parę dni najprawdopodobniej drogówka jest na 172,1750 ale nie jestem pewien bo jest tylko "buczenie" jak ktoś nadaje czyli chyba zakodowane