Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL ART496NFV

03 Gru 2011 09:40 3816 2
  • Poziom 1  
    Witam forumowiczów

Mój sprzęt, jak w temacie,troche zwariował. Otóż nie działa sprężarka i lampka przez cały czas sie pali, a na panelu nie świeci sie żadna kontrolka.
    Jeżeli da sie to naprawić w warunkach domowych to prosze o pomoc.

Pozdro.

Po tygodniu pracy "fachowca" stwierdzono: uszkodzony transformator płyty zasilającej(symbol XTVE16DNP-05 B PM 0806). Jeżeli można taki trafo gdzieś kupić to proszę o pomoc-lodówkę mam na balkonie.
  • Poziom 9  
    Witam

Mam ten sam problem, niestety nie mogę znaleźć sklepu, gdzie można to kupić.
    Jeżeli ktoś rozwiązał ten problem bardzo proszę o info.

Pozdrawiam
    Julf
  • Poziom 9  
    Witam

Koniec końcem do serwisu nie dało się dodzwonić ( 2 tyg. prób dzień w dzień )
    Spalona część na polskim rynku nie do zdobycia.
    Lodówka na śmietnik po 28 m-cach ( gwarancja 24 m-ce ), wcześniejsze problemy: potężna ilość wody zbierająca się na dole komory chłodzenia lodówki (również opisywana w innych tematach tego forum).
    Szkoda, że 6 czy 20 zmysł to kupa elektroniki, która w moim przypadku za dużo nie dała, a dużo kosztuje. Osobiście parametry sprzętu ustawiłem raz, przy montażu i przez 2,5 roku pracowała. Do czasu. Już nigdy nie kupię wyrobów z tej firmy z uwagi na czas żywotności ( mija gwarancja - kup nową ) jak i serwis (jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie ??)
    Zakupiłem inną, nową ( już niż nigdy więcej ww firma ) z gwarancją 5 lat, zobaczymy

Pozdr
    Julf

Dodano po 19 [minuty]:

Witam ponownie

Jeszcze jedna kwestia.
    Przy wyborze ww firmy proszę nie kierujcie się zużyciem energii.
    Nie ważna jest klasa oszczędności "A+++++++"
    Do eksploatacji należy ( w moim przypadku ) doliczyć roczny haracz - ok 720 zł.
    Proszę również zwrócić uwagę na wymiar mebli, w których została zabudowana - wymiary ustalane przez producenta - nie wszystko pasuje z innych firm np Bosh, Ariston, Amica, Siemens, Samsung .... a szkoda.

Pozdr
    Julf